Po co kobiety noszą buty na obcasach? (MĘSKI KONTRA DAMSKI PUNKT WIDZENIA)

Namiętnie kupujesz szpilki, a potem cierpisz, chodząc w nich? Oto, dlaczego tak chętnie się poświęcasz!
Po co kobiety noszą buty na obcasach? (MĘSKI KONTRA DAMSKI PUNKT WIDZENIA)
26.10.2013

Miłość do obcasów bywa dla nas bardzo bolesna. Chodzenie w nich nie jest bowiem najwygodniejszą i najzdrowszą rzeczą na świecie. Szpilki, choć piękne i seksowne, bardzo często powodują na naszych stopach obtarcia, piekące pęcherze, a także mają fatalny wpływ na nasze kręgosłupy. Po co więc wciąż kupujemy kolejne pary?

Serwis femalefirst.co.uk postanowił przyjrzeć się problemowi i zaprezentował dwa różne punkty widzenia na tę kwestię - męski oraz damski.  Zobaczcie, czy panowie potrafią rozgryźć powód naszego zamiłowania do szpilek. Oto wyniki ankiety!

szpilki

KOBIECY PUNKT WIDZENIA

Nosimy obcasy głównie z tego powodu, że podkreślają piękno naszych nóg. Zakładając je na nogi, te wydają się dłuższe i smuklejsze, co wygląda obłędnie w każdym przypadku. Poza tym, buty na obcasach są po prostu piękne i nie można przejść koło nich obojętnie – są kwintesencją kobiecości.

szpilki

MĘSKI PUNKT WIDZENIA

Oczywiście wiemy, że chodzenie na obcasach bywa niewygodne, że są niepraktyczne w wielu sytuacjach, jednak z drugiej strony rozumiemy, że dzięki tym butom panie czują się bardziej kobieco. W parze z sukienką są atrybutem, który wyraźnie odróżnia je od mężczyzn. Poza tym pasują w zasadzie do każdego stroju i dodają noszącym je kobietom kilku centymetrów, dzięki czemu mogą zmniejszyć różnicę wzrostu dzielącą je z partnerami. No i oczywiście wiemy, że noszą je, aby nam się podobać. Całkiem słusznie – szpilki są bardzo seksowne.

Choć przedstawiciele obu płci poruszyli trochę inne aspekty chodzenia w butach na obcasach, w jednym są zgodni – nie możemy za żadne skarby z nich zrezygnować. Bo choć nie są to najwygodniejsze buty świata, dzięki nim czujemy się w pełni kobietami. Zatem najwyższy czas udać się na zakupy po kolejną parę obcasów. Nie mamy innego wyjścia!

Komentarze (34)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2013 22:12
a co jeśli np. dziewczyna jest niewiele niższa lub równa z chłopakiem? wtedy pan ten raczej nie chce, żeby nosiła obcasy.;>
odpowiedz
M (Ocena: 5) 27.10.2013 00:04
tak bardzo chciałabym mieć w końcu chłopaka....;(
zobacz odpowiedzi (3)
M (Ocena: 5) 27.10.2013 00:04
Tak bardzo chciałabym mieć w końcu chłopaka..;(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.10.2013 23:22
o, zaprawdę głupia jest ta kobieta, która myśli że facet naprawdę zwraca aż tak dużą uwagę na buty
odpowiedz
Julia (Ocena: 5) 26.10.2013 22:24
,,W parze z sukienką są atrybutem, który wyraźnie odróżnia je od mężczyzn' ,bo przecież mężczyzne i kobietę trudno odróżnić;p
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo