Jakiego męża chcą mieć Polki? (Prawnika, lekarza, a może... polityka? WYNIKI SONDAŻU)

Przedstawiamy listę najlepszych kandydatów na męża według naszych rodaczek.
Jakiego męża chcą mieć Polki? (Prawnika, lekarza, a może... polityka? WYNIKI SONDAŻU)
11.10.2013

Nie od dziś wiadomo, że mąż z porządnym zawodem jest zawsze w cenie. W końcu to na jego barki w dużej mierze spada odpowiedzialność za utrzymanie rodziny. Ponieważ koszty życia wciąż rosną, Polki robią się bardzo praktyczne – szukają takich mężów, przy których będą mogły czuć się bezpieczne finansowo. Takich, to znaczy jakich?

Dom badawczy Maison i Ogólnopolski Panel Badawczy Ariadna na zlecenie Pracodawców RP i Związku Przedsiębiorców i Pracodawców przeprowadził sondaż, którego celem było wyłonienie męskich zawodów postrzeganych przez kobiety za najsolidniejsze. W ten sposób powstała pełna lista...

Kolejne miejsca zajęli prawnicy (14,9% głosów) i żołnierze (8,6%).

facet

Pierwsze miejsce w rankingu najbardziej pożądanych mężów znaleźli się przedsiębiorcy. Głosowało na nich 27,3% ankietowanych Polek.

Na samym końcu listy znaleźli się nauczyciele (1,7%) i urzędnicy (3,9% głosów).

Żadna z ankietowanych pań nie wyraziła chęci poślubienia polityka. To oni budzą najmniejsze zaufanie wśród Polek.

A o jakim mężu Wy marzycie?

facet

Najbardziej pożyteczny okazał się mąż… lekarz (89% głosów w tej kategorii). Dla 71% respondentek jest to również zawód najbardziej godny szacunku. Męża lekarza chętnie widziałoby u swojego boku 18,4% pytanych o to kobiet.

Komentarze (63)

Ocena: 5 / 5
Justyna (Ocena: 5) 13.10.2013 01:42
Kochana... Oglądasz telewizję? Cały czas mówią, że branża budowlana jest w kryzysie. Miłość miłością, ale uczuciem mieszkania, ani samochodu nie kupisz. Rozejrzyj się np. za jakimś górnikiem, jeśli mieszkasz, gdzieś na Śląsku tak jak ja... ewentualnie bogatym przedsiębiorcą. Mój prowadzi rodzinny zakład pogrzebowy i niczego nam nie brakuje. Pozdrawiam trzeźwo myślące!
zobacz odpowiedzi (1)
Andzia (Ocena: 5) 13.10.2013 01:35
mój jest po studiach budownictwa i nie mogłam sobie wymarzyć lepszego partnera, nie dość że przystojny, wyrozumiały, to bardzo dba o mnie i moje potrzeby, daje mi poczucie stabilizacji. Dopiero rozpoczął pracę, twierdzi, że nie jest w stanie za dużo zarobić w tej korporacji, ale przecież nie jestem z nim dla pieniędzy. Zawsze sobie człowiek poradzi, ważne, żeby spędzać przyszłość z kimś kogo się kocha i miłość ta jest odwzajemniona.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2013 23:24
a idźcie z tymi lekarzami - wieczni chłopcy, którym w głowach kariera, nie rodzina. co z tego, że dużo zarobi, ale będzie siedział po nocach na dyżurach, z pielęgniarkami niejednokrotnie robiąc wiadomo co... tak się tylko wydaje, że niby tacy porządni kandydaci na męża ://
zobacz odpowiedzi (1)
strony 2 -6 (Ocena: 5) 11.10.2013 20:10
Pierwsze miejsce w rankingu najbardziej pożądanych mężów znaleźli się przedsiębiorcy. Głosowało na nich 27,3% ankietowanych Polek. Najbardziej pożyteczny okazał się mąż… lekarz (89% głosów w tej kategorii). Dla 71% respondentek jest to również zawód najbardziej godny szacunku. Męża lekarza chętnie widziałoby u swojego boku 18,4% pytanych o to kobiet. Kolejne miejsca zajęli prawnicy (14,9% głosów) i żołnierze (8,6%). Na samym końcu listy znaleźli się nauczyciele (1,7%) i urzędnicy (3,9% głosów). Żadna z ankietowanych pań nie wyraziła chęci poślubienia polityka. To oni budzą najmniejsze zaufanie wśród Polek. A o jakim mężu Wy marzycie?
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2013 20:08
Żadna z ankietowanych pań nie wyraziła chęci poślubienia polityka. To oni budzą najmniejsze zaufanie wśród Polek. A o jakim mężu Wy marzycie?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo