Możesz poznać datę swojej śmierci. Pomoże Ci w tym… specjalny zegarek! (Przerażające?)

Cena wynalazku to około 60 dolarów.
Możesz poznać datę swojej śmierci. Pomoże Ci w tym… specjalny zegarek! (Przerażające?)
10.10.2013

Z pewnością niejednokrotnie zastanawiałyście się, ile tak naprawdę życia jest jeszcze przed wami. Takie refleksje nachodzą nas szczególnie teraz - jesień to pora roku, w której przemijanie widoczne jest najbardziej.

Dla wielu ludzi ta niepewność dotycząca przyszłości bywa nie do zniesienia. Z myślą o takich osobach stworzono `zegar śmierci`.

Ten wynalazek został zaprojektowany przez szwedzkiego naukowca, Frederika Coltinga. Choć Brytyjczycy nadali mu nazwę `zegara śmierci` to sam twórca nazwał go `zegarem szczęścia`, ponieważ inspiracją do jego powstania było pragnienie podarowania ludziom możliwości korzystania z życia w pełni.

 

Zegarek, według zapewnień Coltinga, precyzyjnie wskazuje datę, a nawet godzinę śmierci jego właściciela. By jednak udało mu się ją przeliczyć, należy go odpowiednio zaprogramować, a tym samym odpowiedzieć na parę `osobistych` pytań o wiek, wagę, wzrost, stan zdrowia i posiadane nałogi. Kiedy `zegar śmierci` zbierze wszystkie te dane, oszacuje datę kresu naszego życia i zacznie odliczać sekundy, minuty i godziny do jego końca.

`Zegar śmierci` w sprzedaży ma pojawić się w 2014 roku, a jego cena będzie wynosić około 60 dolarów.

Jak dla nas to trochę przerażający wynalazek. A co Wy o nim myślicie? Chciałybyście poznać datę swojej śmierci już teraz?

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2013 16:05
Dzień dobrry tu sieć orange. Do twojej śmierci pozostało 16 lat 3 godziny 2minuty i 25 sesund. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej- wciśnij 1
odpowiedz
moim zdaniem (Ocena: 5) 10.10.2013 11:33
co za bzdura!!! zegarek nie bierze pod uwagę wypadku samochodowego, zmiany trybu życia, postępu medycyny itd...
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2013 01:33
w internecie zrobie sobie taki test za koszt dostawy łącza neostrady xd
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo