Ona dźwiga w biustonoszu ponad 10 kg i ciągle jej mało! Kolejny zabieg zrobi za pieniądze fanów...

Fani zrzucili się na jej kolejną operację.
Ona dźwiga w biustonoszu ponad 10 kg i ciągle jej mało! Kolejny zabieg zrobi za pieniądze fanów...
14.10.2013

Niemal każda kobieta w pewnym momencie swojego życia zaczyna zastanawiać się nad kształtem i rozmiarem swoich piersi. Dla większości z nas są one zdecydowanie za małe, ale zdarzają się też takie kobiety, które chętnie by je zmniejszyły. Trudno o złoty środek, bo zmienia się moda, nasz gust i sposób postrzegania swojego ciała. Pewnie dlatego najlepszą radą będzie pozostawienie ich takimi, jakie są. Istnieje bowiem ryzyko, że jeśli raz zdecydujesz się na drobną poprawkę, wkrótce zamarzysz o kolejnej. Tym razem znacznie większej.

Doskonałym przykładem obrazującym słuszność tej tezy jest niejaka Lacey Wildd. Nasza bohaterka jest fotomodelką, która specjalizuje się w stylu „glamour”. Chętnie prezentuje swoje ciało, ale unika zbyt odważnych ujęć. Zazwyczaj pręży swoje krągłości w skąpej bieliźnie, więc bliżej jej do erotyki, niż pornografii. Przynajmniej sama tak twierdzi. Wielokrotnie zmieniała kształt i rozmiar swoich piersi, by zadowolić swoich fanów. W przyszłym roku chce przejść ostatnią operację, która nie mieści nam się w głowie...

Lacey Wildd
Lacey Wildd
Lacey Wildd
Lacey Wildd
Lacey Wildd

Choć Lacey pozuje na uroczą i wyluzowaną blondynkę, której jedyną misją jest uszczęśliwianie mężczyzn i siebie samej, na co dzień pełni nieco inną rolę, niż etatowa seksbomba. Ma już 45 lat i sporą rodzinę. Być może trudno w to uwierzyć, ale jest matką sześciorga dzieci. Zapewne stara się być dla nich wzorem i opoką, ale kariera typowej kury domowej raczej jej nie interesuje. Teraz, kiedy dzieci już podrosły, postanowiła spełnić swoje marzenie i zostać posiadaczką największych sztucznych piersi na świecie.

Jej aktualny rozmiar trudno określić przy pomocy znanych nam symboli i liczb. Kobieta nosi biustonosze w amerykańskim rozmiarze 42M. Nieco więcej powie nam waga jej piersi. Dzisiaj to ponad 10 kilogramów jej naturalnej tkanki oraz silikonu. Po operacji ma to być dwukrotnie więcej. Jak łatwo się domyślić, matce z tak dużą rodziną nie łatwo znaleźć fundusze na tak spektakularny zabieg. Z pomocą przyszli jednak jej fani.

Miłośnicy Lacey (a raczej jej krągłości) zorganizowali zbiórkę pieniędzy. Udało się i to bardzo szybko. Zebrano 23 tysiące dolarów, które pokryją koszty zabiegu. Operacja planowana jest na początek przyszłego roku. Nasza bohaterka chce zostać rekordzistką, ale taka ingerencja chirurgiczna nie będzie obojętna dla jej organizmu. W tym ekstremalnym przypadku konsekwencje mogą być naprawdę poważne. Życzymy jej dużo siły i zdrowia, ale czy warto ryzykować życiem dla zwykłej zachcianki? Najmłodsza córka Lacey ma dopiero 6 lat...

Zobaczcie, jak modelka prezentuje się aktualnie!

Lacey Wildd
Lacey Wildd

Polecane wideo

Komentarze (10)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2013 23:41
oblesne...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2013 22:59
slowa mojego faceta: zobaczysz na starość...będzie taczek potrzebowała :D hah
odpowiedz
madi (Ocena: 5) 14.10.2013 22:19
ona ma z glowa,lepiej niech odda te pieniadze chorym dzieciaczka,to jest okropne!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2013 16:29
Przecież to nawet nie jest ładne.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2013 14:51
wyglada jakby miala tylek zamiast cycków xd
odpowiedz

Polecane dla Ciebie