3 sposoby na pozbycie się ubrań, których już nie nosisz (Daj swoim ciuchom drugie życie!)

Najwyższa pora pozbyć się rzeczy, których już od dawna nie zakładasz.
3 sposoby na pozbycie się ubrań, których już nie nosisz (Daj swoim ciuchom drugie życie!)
14.09.2013

Nie dość, że nie masz w co się ubrać, to jeszcze Twoja szafa się nie domyka? Skąd my to znamy! Koniec z porannym wzdychaniem pt. `Nie mam co na siebie włożyć’. To nie brak ubrań jest powodem Twoich codziennych rozterek, ale ich nadmiar.

Tak, wiemy, że ciężko pozbyć się sukienki ze studniówki oraz ukochanych jeansów z liceum w rozmiarze 34. Nie oszukuj sie jednak, że jeszcze kiedykolwiek do czegoś Ci sie przydadzą.

Jak często mówisz, nie pozbędę się tych ubrań, bo:

- jeszcze schudnę?

- może przerobię, skrócę, zwężę?

- a nuż to jeszcze będzie modne?

-dużo zapłaciłam, więc nie wyrzucę?

Czas jednak stanąć ze swoją szafą `twarzą w twarz` i bez sentymentów pożegnać niepotrzebne ubrania raz na zawsze.

 

 

 

ubrania

Wymień

W Internecie pełno jest portali, za pomocą których możesz wymieniać się swoimi ubraniami z innymi użytkowniczkami. Nasz gust z czasem ulega zmianie. Może Twój kanarkowy sweter, który dostałaś od cioci na gwiazdkę, spodoba się komuś innemu? Dzięki wymianie zyskasz nową rzecz bez płacenia za nią.

Sprzedaj

Sprzedaj swoje stare ubrania na allegro, albo innych serwisach, które zajmują się handlem używaną odzieżą. Możesz je sprzedawać pojedynczo, albo w całych zestawach. Dzięki temu nie tylko zyskasz dodatkowe miejsce w szafie, ale także zarobisz trochę pieniędzy.

Oddaj potrzebującym

Pamiętaj, że jest dużo osób, których zwyczajnie nie stać na nowe ubrania. Twoje niepotrzebne ciuchy (za małe, za duże, czy w nieodpowiednim kolorze) mogą okazać się przydatne dla kogoś innego. Na pewno w Twoim mieście co jakiś czas organizowane są zbiórki dla biednych rodzin. Warto pomagać!

Polecane wideo

Komentarze (15)
Ocena: 5 / 5
GiGa (Ocena: 5) 18.09.2013 10:50
Ja swoje zwykle oddaje sąsiadom, czy biedniejszym znajomym. Fajnie, że komuś się jeszcze mogą przydać :) Niedawno zrobiłam porządki w szafie i poczułam takie oczyszczenie :D
odpowiedz
Podpis...x (Ocena: 5) 14.09.2013 17:48
Polecam vinted.pl :) mozna sie wymieniac, mozna sprzedawac :)
odpowiedz
yhy (Ocena: 5) 14.09.2013 13:28
Ja jeszcze robię tak, jak mi się coś nie podoba to specjalnie niszczę i zanoszę do reklamacji, jak na razie wszystkie uwzględnione :) Ale są to rzeczy zazwyczaj mające ponad rok i wiem że więcej ich nie założę. Uważam, że jest to dobry sposób na pozbycie się nielubianych rzeczy :)
zobacz odpowiedzi (2)
xoxo (Ocena: 5) 14.09.2013 12:48
na jakiej stronie mozna zamieniac ciuchy?
zobacz odpowiedzi (2)
kot (Ocena: 5) 14.09.2013 08:27
ja często zapraszam przyjaciółki aby przejrzały ciuchy, w których nie chodzę, zawsze im się coś spodoba i sobie wezmą, a ja prostym sposobem się ich pozbywam. Wtedy w ramach wymiany one zapraszają mnie. Można też ciuchy sprzedawać w komisach, w Krakowie jest ich pełno, albo po prostu oddać potrzebującym.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie