Która z kobiecych piżam najbardziej kręci facetów? (Zaskakujące!)

Wbrew pozorom to, co zakładasz do spania, jest dla faceta dość istotne.
Która z kobiecych piżam najbardziej kręci facetów? (Zaskakujące!)
31.08.2013

Wiadomo, że kładąc się do łóżka, oczekujemy od swojego stroju przede wszystkim komfortu. Nie oznacza to jednak, że mamy zupełnie pominąć jego walory estetyczne. A nawet wręcz przeciwnie –powinnyśmy starać się wyglądać równie dobrze w nocy i za dnia. Jeśli nie dla siebie, to dla naszych partnerów.

Jak wynika z badań przeprowadzonych niedawno przez brytyjskich ekspertów, za najseksowniejszy strój do spania dla kobiety mężczyźni uważają po prostu dwuczęściową pidżamę (tak stwierdziło 37% ankietowanych). Ponad połowa spośród panów, którzy wyrazili taką opinię uważa, że kobiety w pidżamkach wyglądają uroczo, a 21% respondentów przyznało, że w strojach nocnych pociąga ich przede wszystkim prostota i skromność.

kardashian

Panie zapytane o ulubiony męski strój nocny też odpowiadały bardzo różnie. Prawie wszystkie orzekły, że na pewno nie lubią, gdy facet kładzie się do łóżka w koszulce futbolowej. 35% respondentek stwierdziło, że faceci najatrakcyjniej wyglądają, gdy śpią jedynie w bokserkach, a 31% stawia na same spodnie od męskiej pidżamy. Kolejne miejsca na liście najseksowniejszych nocnych stylizacji dla panów zajęły dwuczęściowa pidżama (24%) i jednoczęściowy kombinezon do spania (16%).

Choć wygląd w łóżku jest ważny, zarówno panie jak i panowie uważają, że przede wszystkim strój do spania powinien być komfortowy. Co ciekawe, to kobiety są bardziej skłonne do zmiany nocnego stroju dla partnera niż na odwrót. 70% panów wręcz wyraziło sprzeciw wobec tego pomysłu.

Jak widać, wcale nie trzeba zaopatrywać się w komplet bielizny erotycznej, by podobać się partnerowi. Z drugiej strony, ukochany sprany T-shirt, w którym spałaś do tej pory też raczej trzeba schować na dno szafy. No, ale trudno – bo czego się nie robi, by wyglądać atrakcyjnie nawet we śnie?

kardashian

Mogłoby się wydawać, że faceci preferują u kobiet minimalizm w kwestii nocnych kreacji, jednak nie jest to do końca prawda – jedynie 16% mężczyzn za seksowne uważa spanie zupełnie nago. O wiele lepiej wypada natomiast bielizna, która przypadła do gustu 32% ankietowanym. Z kolei 27% panów najchętniej ogląda przed snem swoje partnerki, gdy te mają na sobie seksowną nocną koszulkę lub halkę. 

Komentarze (17)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.08.2013 14:59
każdemu chłopakowi który widział mnie w piżamce bardzo podobała się moja: czarno-białe legginsy w panterkę i szara bokserka.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 31.08.2013 14:54
najseksowniejsze są majtki i jego t-shirt :D
zobacz odpowiedzi (1)
Kita (Ocena: 5) 31.08.2013 13:05
Myślałam, że najbardziej seksownie dla faceta wygląda kobieta śpiąca w jego t-shircie.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 31.08.2013 12:46
zaskakujace w ciulek,..jakies kletynki dodaly wszystkie mozliwe kobiece rodzaje pizam i z pupci wziete procenty tworzac ZASKAKUJACY artykul...najgorszy portal na swiecie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.08.2013 02:09
jednoczęściowy kombinezon do spania?? że niby co? dorosły facet w śpiochach?
zobacz odpowiedzi (8)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo