Te święta warto wpisać do swojego kalendarza: Dzień Rozrzutności, Dzień bez Bielizny, Dzień Wódki (PLUS inne zabawne okazje)

Nie musisz czekać na Boże Narodzenie, by świętować fajne wydarzenia!
Te święta warto wpisać do swojego kalendarza: Dzień Rozrzutności, Dzień bez Bielizny, Dzień Wódki (PLUS inne zabawne okazje)
01.09.2013

Jeśli lubisz świąteczną atmosferę i już odliczasz dni do nadejścia Bożego Narodzenia, mamy dla ciebie dobrą wiadomość – nie musisz aż tak długo czekać ze świętowaniem. Przed końcem roku czekają nas jeszcze inne, całkiem oryginalne święta, których celebrowanie może przynieść ci wiele radości.

Portal Sfora.pl przygotował listę najdziwniejszych okazji do świętowania, które czekają nas jeszcze przed 2014 rokiem. Oto one.

WRZESIEŃ
 
9.09. Międzynarodowy Dzień Urody – to najlepsze święto EVER! Jak najbardziej wskazana jest wtedy wizyta u kosmetyczki lub w salonie SPA.  Jednym słowem, by dobrze celebrować ten dzień musisz o siebie zadbać. Nic na to nie poradzisz.
 
15.09. Dzień Olewania Systemu – jeśli szara rzeczywistość nie spełnia twoich oczekiwań, a sytuacja na świecie przyprawia cię o ból głowy, to święto idealne dla ciebie. Zrób wolne twoim skołatanym nerwom i, jak mówi nazwa, olej system.
 
22.09. Dzień Ćwiczenia Przed Lustrem Prośby o Podwyżkę Płacy – gdy czujesz, że masz spore szanse na otrzymanie podwyżki to idealne święto dla ciebie. Poświęć kilka godzin na dopracowanie wspaniałej mowy, po której szef nie będzie w stanie ci odmówić. Wprawdzie istnieje ryzyko, że twoje starania przyniosą odwrotny skutek, ale kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa.

GRUDZIEŃ

9.12. Dzień Dziewic – wprawdzie mówi się, że obecnie dziewicy można ze świecą szukać, jednakże te panie, które wciąż mogą pochwalić się swoim `wiankiem` ten dzień powinny obchodzić w szczególny sposób.

17.12. Dzień Nieprzeklinania – jeśli zdarza ci się siarczyście zakląć, tego dnia powinnaś gryźć się w język za każdym razem, gdy przyjdzie ci na to ochota. To świetny krok w kierunku przemienienia się w damę, której przeklinać nie wypada.

21.12. Dzień Orgazmu – Chyba nikogo nie trzeba przekonywać do świętowania tego dnia. Już sama nazwa wzbudza w nas dreszcz emocji.

26.12. Dzień Rzucania Owsem w Wieśniaków – to święto dość ekscentryczne i doprawdy ciężko wyobrazić sobie rzeczywistą celebrację tego dnia. Jednak, jeśli masz ochotę obrzucić kogoś owsem możesz zrobić to wtedy, nie bacząc na konwenanse.

30.12. Dzień Serka Wiejskiego – to dzień, w którym miłośnicy wiejskiego serka mogą objadać się nim w nieskończoność. Jeśli i ty do nich należysz i masz zamiar celebrować to święto, radzimy dzień wcześniej zrobić sobie głodówkę, aby bez przeszkód cieszyć się smakiem serków.

31.12. Dzień bez Bielizny – choć w sylwestrową noc każda z nas stara się, by wyglądać jak najlepiej, możesz swobodnie założyć kreację na gołe ciało. Nikt nie będzie się czepiał, w końcu święto do czegoś zobowiązuje.

kalendarz

PAŹDZIERNIK

4.10. Dzień Wódki – choć podobno każda okazja do picia jest dobra, to w ten dzień nie wypada wręcz nie spróbować ognistego napoju.

5.10. Światowy Dzień Balonów -  Zastanawia was jak wygląda to święto? Otóż, jego uczestnicy przynoszą ze sobą balony w różnych nietypowych kształtach. Mogą też wziąć udział w tworzeniu ogromnego, balonowego dzieła (np. w kształcie biblioteki).

6.10. Dzień Szalonego Kapelusznika – to okazja to prawdziwego szaleństwa z najbardziej odjechanymi kapeluszami na głowach.

28.10. Dzień Odpoczynku dla Zszarganych Nerwów – nazwa mówi sama za siebie. Idealny dzień na leniuchowanie przed telewizorem, bez późniejszego tłumaczenia się z tego. Żyć, nie umierać!

31.10. Dzień Rozrzutności – To święto, w czasie którego nikt nie ma prawa posądzać cię o zakupoholizm. Dlatego już dziś zaplanuj na ten dzień wielkie zakupy.

LISTOPAD

4.11. Dzień Taniego Wina – równo miesiąc pod Dniu Wódki celebrujemy dzień innego całkiem mocnego trunku. Uwaga, tylko dla koneserów!

5.11. Dzień Bajek – data tego święta nie jest przypadkowa, bowiem właśnie tego dnia urodził się wielki twórca bajek, a mianowicie Walt Disney. To idealna okazja, aby obejrzeć po raz kolejny `Króla Lwa`, a nawet by przebrać się za postać z ulubionej bajki.

9.11. Światowy Dzień Gry Wstępnej – jeśli twój partner często o niej zapomina, wpisz mu w kalendarz obowiązkowe celebrowanie tego święta. Zobaczysz, że ten dzień oboje zapamiętacie na długo i może będziecie świętować go również w inne dni w roku. Życzymy powodzenia!

19.11. Dzień Toalet – jeśli nie przepadasz za sprzątaniem swojej łazienki, to świetna okazja na zebranie się w sobie i dokonanie niemożliwego. Po wszystkim możesz zorganizować łazienkową imprezę w strojach kąpielowych i napełnić wannę wodą  - prawda, że świetna zabawa?

25.11. Dzień Pluszowego Misia – idealne święto na bezwstydne przytulanie się do pluszowego misia z dzieciństwa. No przyznaj, że ci tego brakowało.

28.11. Światowy dzień Pocałunku – chyba nie musimy przekonywać cię jak fajne jest to święto. Nic, tylko celebrować je ze swoim ukochanym.

Ostatnia sobota listopada, Dzień bez Zakupów – to święto ruchome, więc nie możemy podać jego konkretnej daty. Udział w nim będzie pewnie sporym wyzwaniem dla wielu z nas, jednak warto się go podjąć. W wielu centrach handlowych tego dnia tworzone są nawet `strefy bez zakupów`, w których np. organizuje się konstruowanie pomników z zepsutych sprzętów domowych. Czego to ludzie nie wymyślą…

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2013 20:05
"9.12. Dzień Dziewic- panie, które wciąż mogą pochwalić się swoim `wiankiem` ten dzień powinny obchodzić w szczególny sposób" ... stracić dziewictwo?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo