Niezawodny sposób na oszczędzanie: Wystarczy, że na zakupy ubierzesz się w...

Diabeł tkwi w szczegółach.
Niezawodny sposób na oszczędzanie: Wystarczy, że na zakupy ubierzesz się w...
28.08.2013

Jeśli na zakupach szybko wpadasz w szał kupowania i wracasz z nich z milionem niepotrzebnych rzeczy oraz debetem na koncie, mamy dla ciebie radę, by taka sytuacja już się nie powtórzyła. Otóż, by zrobić naprawdę rozsądne zakupy, koniecznie wybierz się na nie w… butach na wysokich obcasach.

Jak wykazały najnowsze badania naukowców z Brigham Young University, kobiety kupują mądrzej właśnie wtedy, gdy mają na sobie szpilki. Prawdopodobnie spowodowane jest to dbaniem o utrzymywanie równowagi podczas chodzenia.

zakupy

Jeśli same buty na obcasach to za mało, by pokonać twój zakupoholizm, koniecznie zapisz się na jogę, a w centrum handlowym korzystaj z ruchomych schodów – one pozwalają na moment się wyciszyć i pomyśleć nad tym, co tak naprawdę powinnyśmy kupić. Gdy szał zakupów dopada też twojego mężczyznę doradź mu, by przed shoppingiemi zrelaksował się, grając w zmuszające do ruchu gry na konsoli.

Wszyscy zakupoholicy, którzy chcą walczyć ze swoim nałogiem, powinni też ograniczyć letnie rajdy po sklepach – badania wykazały, że to w zimie wydajemy najmniej pieniędzy. Wszystko jest zasługą chodników pokrytych śniegiem i lodem, które utrudniają nam utrzymanie równowagi.

Choć ta teoria brzmi nieprawdopodobnie, może być całkiem słuszna. W końcu niewiele kobiet jest w stanie chodzić w butach na obcasach na co dzień, o bieganiu po sklepach nie wspominając.

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
karoli_na (Ocena: 5) 28.08.2014 11:54
Aby zaoszczędzić nasz czas i oczywiście pieniądze robiąc zakupy w internecie warto zarejestrować się na stronie www.cash4free.pl. Dzięki niej za zakupy u sprzedawcy dostaniemy zwrot naszej gotówki :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2013 12:57
a ja zauważyłam, że gdy wyglądam niekorzystnie na twarzy lub włosy mi się nie ułożą tak jak należy, to we wszystkim co przymierzę źle się czuję i nic nie kupuję. Im lepiej się czuję ze sobą tym lepsze zakupy.
zobacz odpowiedzi (4)
anonim (Ocena: 5) 28.08.2013 10:03
ja na zakupy zakładam trampki, które trzeba rozwiązywać i wiązać, ciasne spodnie, których zdejmowanie graniczy z cudem i parę warstw koszulek, wtedy jak pomyślę ile czeka mnie rozbierania tonie ma szans, że będzie mi się chciało byle ciuch przymierzyć. Patrzę też na cenę, czasem jest tak, że jakaś ładna szmatka nie jest warta swej ceny i od razu przestaje mi się podobać :)
zobacz odpowiedzi (2)
mARTUSIA (Ocena: 5) 28.08.2013 03:21
Damn. jak chodza w szpilkach to je nogi bola i szybciej wracaja do domu. a w zime nie chce im sie jexdzic na zakupy bo jest ZIMNO. ?Niezłe przekminy... chce nr do lekarza admina.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2013 01:06
Ja mam inny sposob. Lepiej ubrac sie grubo na cebulkewtedy jest nam goraco i chcemy jak najszybciej wracac do domu i jesli mamy na sobie mnostwo ciuchow to nie chce nam sie nic przymierzac. Ja tak mam w zime kurtka szalik swtery itd i w zime prawie nic nie kupuje bo nie mam ochoty ciagke tego wszystkiego zdejmowac wkladac zawijac i tak w kolko.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo