Powstanie specjalna Biblia dla gejów i lesbijek

Chce ją stworzyć i wydać właściciel studia filmowego Revision Studios. Oczywiście, powstanie też na jej podstawie miniserial.
Powstanie specjalna Biblia dla gejów i lesbijek
07.12.2008

"Gejowski Stary Testament i Gejowski Nowy Testament" - tak ma brzmieć tytuł Biblii dla gejów i lesbijek, wydanie księgi jest planowane na 2009 rok. Spisać ją chce Max Mitchell, reżyser horrorów i właściciel studia filmowego. Na swoim koncie ma między innymi takie wiekopomne dzieło jak „Horror na wietrze", w którym pojawia się „Biblia Księżnej Diany". Film opowiada o pladze, która zmienia orientację seksualną ludzi - homoseksualiści narzucają wszystkim nową świętą księgę, która ma być odpowiedzią na chrześcijaństwo.

Fragment „Biblii księżnej Diany", który cytuje portal dziennik.pl, nie pozostawia wątpliwości co psychiki jej twórcy:

„Wtedy to Pan sprawił, że Aida pogrążyła się w głębokim śnie i gdy spała, wyjął jedno z jej żeber, a miejsce to zapełnił ciałem. Po czym Pan Bóg z żebra, które wyjął z kobiety, zbudował niewiastę. A gdy ją przyprowadził do kobiety, Aida powiedziała: Ta dopiero jest kością z moich kości i ciałem z mego ciała! Ta będzie się zwała niewiastą, bo ta z kobiety została wzięta".

W sumie, na świecie, istnieje 116 wersji Biblii, ta kolejna nie powinna zrobić różnicy. Tylko ciekawe, czy autor podjedzie do tematu porządnie i stworzy tyle samo ksiąg co w „Starym" i "Nowym Testamencie".

Polecane wideo

Komentarze (183)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2009 19:59
Może jednak powinni? Skoro katolicy mają swoją Biblię, muzułmanie Koran, to czemu i homoseksualiści nie mogą? Mają do tego prawo. Nie obrażają niczyich uczuć, ktoś będzie chciał przeczytać, to przeczyta. Na pewno hetero ją przeczytają w całości. To taki Paradoks Biblii. Katolicką w całości przeczytali tylko Ateiści.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2009 19:56
Tutaj wpisz treść komentarza...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.03.2009 13:05
nie powinni czegoś takiego pisać.. moim zdaniem to rani uczucia religijne. po to jest Biblia taka jaka jest, żeby sie do niej stosować, a nie po to, żeby zmieniać dla własnych potrzeb. i co , to ich usprawiedliwi? przecież dobrze wiedzą, że w "normalnej" wersji Biblii homoseksualizm jest określony jako "obrzydliwość:"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.03.2009 18:29
Nie mam nic do homoseksualizmu, ale jak widzę jak to się rozprzestrzenia to ogarnia mnie normalnie lęk przed przyszłością-przed chorobami i wyginięciem ;/ Poza tym...dlaczego wszyscy uparli się na chrześcijaństwo?! Dlaczego nikt nie atakuje islamu?Ze strachu przed terrorystami? Widocznie wszyscy wiedzą, że za takie coś czekałaby ich zemsta w postaci bomby zegarowej....a chrześcijanie nic tylko przyglądają się temu-żal. Powinno się wszcząć bunt lub coś ^^
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2009 10:21
Biblia dla gejów i lesbijek? co to ma byc? na koncu biblii jest napisane ze ktokolwiek dolozy cos do slow tej biblii to Bog dolozy mu plag opisanych w tej kseidze, to co dopiero inna biblia, wspolczuje tym ludziom odpowiedzialnosci przed Bogiem
odpowiedz

Polecane dla Ciebie