Amerykanie sprzedają na Grouponie... przenośne PISUARY DLA KOBIET. Kupiłybyście sobie takie?

Szykujesz się na survivalową podróż? Zainwestuj w pisuar dla kobiet, a twoje życie stanie się... łatwiejsze.
Amerykanie sprzedają na Grouponie... przenośne PISUARY DLA KOBIET. Kupiłybyście sobie takie?
19.08.2013

Hitem ostatnich tygodni na amerykańskim portalu Groupon (dobrze znanym też w naszym kraju) okazał się jednocześnie dziwny, ale i przydatny wynalazek, a mianowicie przenośny pisuar dla kobiet. Największe powodzenie ma wśród podróżniczek i pań wybierających się na wakacje pod namiotem.

Pisuar nazywa się P EZ i wykonany jest z fioletowego silikonu. Ma kształt lejka i, cytując jego opakowanie, `pozawala kobietom iść na stronę zawsze…i wszędzie`. Jeśli zastanawiacie się czy ktoś w ogóle kupuje te dziwaczne twory to mamy odpowiedź – w ciągu 3 dni jak świeże bułeczki wyprzedano cały zapas 1000 sztuk pisuaru, każdy po 7,50$ za sztukę.

P EZ

Niestety, można znaleźć również komentarze pań mniej zadowolonych z zakupu. Jedna z nich narzeka, że by załatwić potrzebę za pomocą tego pisuaru, trzeba naprawdę nisko opuścić spodnie, aby uniknąć nieprzyjemnego wypadku. W wielu przypadkach zdarzyło się również, że cienki silikon, z którego wykonano P EZ, zaczął przeciekać.

Jeśli jesteście zainteresowane kupnem przenośnego pisuaru dla kobiet, warto poszukać go w sieci – poza P EZ dostępne są też produkty innych firm, a ich cena średnio wynosi 11$. Można znaleźć je w 6 różnych kolorach (m.in. różowym, zielonym, ciemnoniebieskim i pomarańczowym).

Chciałybyście posiadać ten dziwny wynalazek?

P EZ

Jak mówi opis produktu na jego stronie internetowej, dzięki P EZ `największa z praktycznych różnic między mężczyzną a kobietą została zatarta`.  Wydaje się, że przemówiło to do tysiąca Amerykanek, które kupiły przenośny pisuar na Grouponie. Na stronie P EZ widnieje mnóstwo pozytywnych komentarzy.

`Ten pisuar naprawdę działa! To idealny produkt dla kogoś kto często przebywa na zewnątrz, w miejscach gdzie nie ma normalnych łazienek` - skomentowała jedna z użytkowniczek P EZ.

`Ktokolwiek wymyślił to urządzenie powinien dostać jakąś nagrodę – zabieram je ze sobą wszędzie!` - zachwyca się inna.

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.08.2013 09:37
No dobra, ale potem to trzeba umyć... Tochę nijak tak nieść to do umywalki, dlatego lepszym rozwiązaniem są takie papierowe lejki, które po użyciu bez problemu można wyrzucić :D
odpowiedz
bambi (Ocena: 5) 19.08.2013 22:35
ej no co w tym dziwnego? myślę że to bardzo praktyczny przedmiot :) pozdrawiam Papilotki znad morza :)
zobacz odpowiedzi (1)
Jola (Ocena: 5) 19.08.2013 20:42
W końcu! Strasznie mnie denerwuje że mój mąż może sikać na stojąco. Czuję się przez to gorsza. Na szczęście gdy jest w domu zmusiłam go do sikania na stojąco. Dobrze mu tak!
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2013 13:40
ja mam taki z sylikonu, i nie jest on jednorazowy. Bardzo fajna sprawa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2013 10:47
spoko sprawa jak się jedzie na jakiś festiwal albo coś, gdzie są toi toie albo łazienka na PKP jedynie do wyboru :d poza tym to są jednorazówki i raczej lejki, a nie pisuary
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo