Szalone REKORDZISTKI: Kobieta z najdłuższą brodą, najwęższą talią, największymi piersiami & INNE

Niezwykłe panie i ich oryginalne rekordy.
Szalone REKORDZISTKI: Kobieta z najdłuższą brodą, najwęższą talią, największymi piersiami & INNE
12.08.2013

Poznajcie kobiety, które trudno uznać za zwyczajne przedstawicielki płci pięknej. Są rekordzistkami. W różnych kategoriach, ale wszystkie dotyczą ich ciał. Przed Wami posiadaczki najdłuższej brody, nóg, języka, największych piersi czy największej liczby tatuaży!

NAJDŁUŻSZA BRODA

Vivian Wheeler (na zdjęciu powyżej) jest hermafrodytą, choć od zawsze czuje się i jest oficjalnie uznana za kobietę. Nie uniknęła jednak niektórych męskich atrybutów. Jednym z nich jest pokaźny zarost. W pewnym momencie przestała z nim walczyć i kilka lat temu została wpisana do „Księgi Rekordów Guinessa” w kategorii „najdłuższa kobieca broda”. Wtedy mierzyła ona aż 28 cm! Na co dzień występuje w cyrku jako kobieta z brodą.

 

Zobacz kolejne rekordzistki!

najwięcej tatuaży

NAJWIĘCEJ TATUAŻY

Rozumiemy, że jeden czy dwa tatuaże mogą urozmaicić nasz wygląd, ale żeby aż tak? Na ciele 44-latki nie trzeba wyszukiwać konkretnych wzorów. O wiele łatwiej wskazać miejsca, na których nie ma jeszcze tatuażu. Malowidła pokrywają 95 procent powierzchni jej ciała. Skąd taki pomysł? Julie Gnuse cierpi na chorobę, która osłabia jej skórę. Nie powinna narażać jej na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Dzięki tatuażom ma problem z głowy.

najdłuższe nogi

NAJDŁUŻSZE NOGI

O Svetlanie Pankratovej już pisaliśmy. Rosjanka wyrosła na wyjątkowo dobrze zbudowaną kobietę. Mierzy dokładnie 196 cm wzrostu, nosi buty w rozmiarze 46, a jej nogi są najdłuższe na całym świecie. Tak, same nogi mierzą 132 cm! Wzrost wykorzystywała m.in. przy grze w koszykówkę. Swoich długich nóg wcale się nie wstydzi i chętnie je pokazuje.

najwęższa talia

NAJWĘŻSZA TALIA

Cathie Jung ma już 76 lat, ale jej ciało zupełnie nie wskazuje na zaawansowany wiek. Trzyma się bardzo dobrze. Jest nie tylko zgrabna, ale może się także pochwalić tytułem posiadaczki najwęższej talii na świecie wśród żyjących kobiet. Jej obwód to zaledwie 38 cm! Mało brakuje, by można było objąć Cathie jedną dłonią. Mniejszym obwodem mogła się pochwalić nieżyjąca już Ethel Granger (33 cm).

najdłuższy język

NAJDŁUŻSZY JĘZYK

Próbowałyście kiedyś polizać czubek własnego nosa? To zadanie jest synonimem rzeczy niewykonalnej. Nie dla Anniki Irmler. Język nastolatki z Niemiec mierzy ponad 7 centymetrów. Spokojnie, mieści się w ustach, więc dziewczyna nie ma z tego powodu żadnych nieprzyjemności. Nawet gdyby, to wpis do „Księgi Rekordów Guinessa” w tak młodym wieku i tak by jej to wynagrodził.

największe piersi

NAJWIĘKSZE PIERSI

Masz kompleks na punkcie rzekomo zbyt małego biustu? Chciałabyś mieć większy? Zastanów się nad tym, bo niektórzy cierpią z powodu nadmiaru. Trudno w to uwierzyć, ale piersi Annie Hawkins-Turner są całkowicie naturalne. W okresie dojrzewania zaczęły rosnąć w zastraszającym tempie. Dzisiaj każda z nich waży ok. 20 kilogramów. Wyobrażacie sobie dźwigać na sobie aż 40 kilogramów? Annie nie ma innego wyjścia. Mimo wszystko nie zdecydowała się na operację.

najdłuższe paznokcie

NAJDŁUŻSZE PAZNOKCIE

Lee Redmond raczej nie mogła sobie pozwolić na manicure. Kobieta udowodniła, że ludzkie ciało może wytrzymać bardzo wiele. Przez lata zapuszczała paznokcie, które osiągnęły niewyobrażalne więc wymiary. Najdłuższy paznokieć prawej dłoni mierzył ponad 76 centymetrów, w lewej – 80 cm! Podobno wcale jej nie przeszkadzały i swobodnie wykonywała wszystkie obowiązki. Pewnie dzisiaj byłyby jeszcze dłuższe, gdyby nie wypadek samochodowy, w którym wszystkie je połamała. W 2009 roku zaczęła je zapuszczać na nowo, ale chyba już nie pobije własnego rekordu.

najdłuższe włosy

NAJDŁUŻSZE WŁOSY

Xie Quiping ma już ponad 50 lat, a włosy zaczęła zapuszczać jako nastolatka. Nigdy ich nie obcinała. Większości z nas ekstremalnie długie włosy kojarzą się z takimi do pasa, ewentualnie aż do pięt, ale to, co wyrosło na głowie tej Chinki, przekracza wszelkie wyobrażenia. Mycie i rozczesywanie tak długich włosów jest bardzo problematyczne, ale opłaciło się – kobieta trafiła do „Księgi Rekordów Guinessa” jako posiadaczka najdłuższych włosów. W momencie pomiaru było to niemal 6 metrów długości!

Polecane wideo

Komentarze (13)
Ocena: 4.85 / 5
gość (Ocena: 5) 15.07.2021 14:37
obrzydliwe
odpowiedz
ykc gvhli (Ocena: 3) 16.07.2014 14:23
tą kobietą z pierwszego obrazka (art.3) mogły by aportować moje 30cm pieski :-O :-P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.08.2013 10:07
A ja nie mogę zapuścić włosów do talii echhh -.-
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.08.2013 22:52
Ta kobita z mega wielkimi piersiami oraz ta z pazurami na prawie metr długości... fuuj. Tą pierwszą to rozumiem, ja mam zwykłą miseczkę DD i mi ciężko a co dopiero nosić 40 kg na klacie T_T Ale ta druga... obrzydliwe.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.08.2013 20:10
Ja jestem ciekawa kto podciera tyłek Lee Redmond
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie