Poznaj nowe zasady egzaminu na PRAWO JAZDY! (Podobno ma być łatwiej!)

Nowe testy egzaminacyjne na prawo jazdy swoim poziomem trudności powalają wszystkich zdających. Jest jednak szansa, że niedługo to się zmieni.
Poznaj nowe zasady egzaminu na PRAWO JAZDY! (Podobno ma być łatwiej!)
10.08.2013

Ci, którym nie dane było przystąpić do egzaminu na prawo jazdy na starych zasadach, z pewnością bardzo tego żałują. Nowe reguły, wprowadzone dość niedawno, są tak trudne, że zdawalność jest szokująco niska.

Nic więc dziwnego, że przedstawiciele ośrodków nauki jazdy i WORD-u postulują za zmianami w procedurach przeprowadzania egzaminów – chcą obniżenia progu zdawalności aż o 4 punkty.

 

blake lively

Naciski, skierowane na posłów z komisji infrastruktury, egzaminatorzy argumentują niżem demograficznym i zbyt dużymi wymaganiami postawionymi przed kandydatami na kierowców. Wszystko to bowiem sprawia, że ośrodki mają coraz mniej klientów, a ich renoma spada przez ilość oblewanych egzaminów.

Zdaniem Zbigniewa Rynasiewicza, przewodniczącego sejmowej komisji infrastruktury, pomysł ten warto rozważyć. Dlatego, jeśli i wy zmagacie się z nowymi egzaminami na prawo jazdy, możecie mieć nadzieję, że już niedługo nadejdą zmiany na lepsze.

Polecane wideo

Komentarze (39)
Ocena: 5 / 5
Nat (Ocena: 5) 15.08.2013 21:25
Śmiechu warte !! Zdałam na nowych zasadach za 2 razem , wystarczy się do tego przyłożyć i poświęcić nauce kodeksu drogowego kilka dobrych godzin ;)
odpowiedz
Rudaaa (Ocena: 5) 13.08.2013 22:12
Ja załapałam się jeszcze na egzamin na starych zasadach, ale co do tych po zmianach to przesada. Mała zdawalność była tych osób, które chodziły na kurs jeszcze przed wprowadzeniem nowych zasad, a egzamin zdawały już po "nowemu". Jeśli się do tego przyłożyć i nauczyć teorii, to wszystko jest do zrobienia. Testy tak bardzo się nie zmieniły, może tylko tyle, że jest więcej pytań i tyle samo czasu, co dawniej, a jazda jest taka sama.
odpowiedz
Ula (Ocena: 5) 13.08.2013 12:38
Ja zdalam na nowych zasadach i uwazam,ze sa miarodajne - trzeba sie po prostu nauczyc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.08.2013 22:48
A ja zdałam teorię za 1 razem, a praktykę dopiero za 7. Nie żałuję, bo przynajmniej poćwiczylam jazde na dodatkowych godzinach i teraz nie boję się jeździć autem, jak niektórzy moi znajomi którzy zdali za 1 czy 2 razem boją się jechać do większego miasta, bo niby nie umieją po nim jeździć :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.08.2013 22:48
ja zdałam za pierwszym razem testy i jazdę.To nic trudnego trzeba się tylko nauczyć :) czytać kodeks drogowy i robić testy,samo nic nie przyjdzie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie