Dzieci UKRZYŻOWANE na plecach dorosłych! Szokujące zdjęcia mają poruszyć nasze sumienie...

To nie dzieci wymyśliły przemoc, ale przez dorosłych muszą z nią żyć.
Dzieci UKRZYŻOWANE na plecach dorosłych! Szokujące zdjęcia mają poruszyć nasze sumienie...
29.07.2013

Grzeczne kampanie reklamowe przechodzą zazwyczaj bez echa. Kampanie społeczne nie wzbudzające żadnych emocji – znikają jeszcze szybciej. Nic więc dziwnego, że organizatorzy tego typu akcji stawiają na kontrowersyjne rozwiązania. Zdjęcie powinno zaskakiwać, a wręcz szokować. Nie chodzi wyłącznie o wzbudzanie niepotrzebnych emocji, ale zainteresowanie odbiorcy, który przez chwilę zastanowi się nad konkretnym problemem.

Prezentujemy bardzo odważne, a zdaniem wielu bluźniercze zdjęcia z kampanii zatytułowanej „Los Intocables”, czyli „Nietykalni”. Pomysł zrodził się we Włoszech, ale poruszone zagadnienie jest niezwykle istotne pod każdą szerokością geograficzną. Co mają oznaczać ukrzyżowane na plecach dorosłych dzieci?

Interpretacji może być wiele, ale jedno jest pewne – los dzieci zależy od dorosłych, z którymi się stykają na co dzień. To od nas zależy, jak będą wyglądały pierwsze lata ich życia. Przemoc, wykorzystywanie do pracy, faszerowanie niezdrowym jedzeniem, pedofilia, wojny. Tego wszystkiego nie wymyśliły dzieci i to nie one za to odpowiadają.

Niestety, muszą w tym wszystkim uczestniczyć. Bo tak wymyślili dorośli. Zobaczcie szokujące zdjęcia.

kampania społeczna
kampania społeczna
kampania społeczna
kampania społeczna
kampania społeczna
kampania społeczna
kampania społeczna

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.07.2013 17:06
zdj nr. 7- ja sie pytam co tam robi Cejkowski?!
zobacz odpowiedzi (1)
marta (Ocena: 5) 29.07.2013 16:12
To nie tylko ukrzyżowanie na plecach dorosłych, ale przede wszystkim symbolika naszych czasów. "Klaun" McDonalda i Ksiądz pedofil...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 29.07.2013 10:54
wypadałoby podpisać artystę, profesjonalna r e d a k c j o ;]] htt p://erikravelo. info/897/
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 29.07.2013 10:41
podoba mi się oprócz tego z lekarzem, bo uważam, że lekarze naprawdę muszą być odporni psychicznie i emocjonalnie, biorąc pod uwagę sytuacje, kiedy nie uda się kogoś uratować
zobacz odpowiedzi (2)
Ada (Ocena: 5) 29.07.2013 06:39
Toscani promował w taki sposób Benettona...ciwkawe ile autor zdjęć zapłaci Mcdonaldowi zadośću czynienia za poniesione straty :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo