5 cech WULGARNEJ kobiety (Faceci zdradzają, w jaki sposób ją rozpoznać!)

Mężczyźni potrafią podsumować kobietę po jednym spojrzeniu na nią!
5 cech WULGARNEJ kobiety (Faceci zdradzają, w jaki sposób ją rozpoznać!)
27.07.2013

Wielu panom podobają się pewne siebie kobiety. Niestety, w kreowaniu swojego wizerunku bardzo łatwo przekroczyć cienką granicę przyzwoitości i być postrzeganą jako… wulgarna.

Z wielu wypowiedzi mężczyzn na różnych forach internetowych można wywnioskować, że kobieca wulgarność jest dla nich odpychająca. Co konkretnie uznają za jej przejawy?

kobieta

1.PAPIEROSY

Najwięcej panów uważa, że kobietę wulgarną można poznać po sposobie, w jaki trzyma papierosa. Jeśli ma go w dłoni, to wszystko jest w porządku. Gorzej, jeśli ręce zajmuje czym innym, a paląc papierosa, cały czas trzyma go w ustach.

2.PAZNOKCIE

Kolejną rzeczą zniechęcającą mężczyzn do kobiet są nierówne i zniszczone paznokcie. Dodatkowym minusem jest obdrapany lakier.

3.BIELIZNA

Na czarnej liście znalazła się też wystająca spod spodni bielizna.

4.PIERCING

Choć panom podobają się kolczyki u kobiet, to jednak nie przepadają za tymi w języku. 

5.OBCASY

Ostatnim `atrybutem` wulgarnej kobiety są według mężczyzn zniszczone obcasy jej butów. Jeśli do nich dochodzi brak umiejętności chodzenia w nich i `męskie` siadanie, facet ucieka gdzie pieprz rośnie!

Źródło: dziennik.pl

Polecane wideo

Komentarze (50)

Ocena: 5 / 5
podpis (Ocena: 5) 29.07.2013 17:37
Kogoś to interesuje?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.07.2013 16:13
Jakie to szczęście, że jestem jedną z kobiet, których ambicją życia jest podobać się mężczyznom ,wyprzedzać ich oczekiwania i zastanawianie się czy wszystko robię zgodnie z ich preferencjami.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.07.2013 22:48
Ja pierniczę! Logiczne, że lakier czasami odpryskuje w ciągu dnia i co? Mam przy sobie nosić lakier, żeby jakiś facet nie pomyślał, że jestem wulgarna? Tak samo z bielizną! Czasami nie zdajemy sobie sprawy z tego, że wystaje! To co mam chodzić z ręką w gaciach i ją trzymać, żeby broń Boże nic mi nie wystawało? Szkoda gadać...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.07.2013 22:07
Czy oni przeprowadzali te badania w jakiejś klinice leczenia uzależnień od narkotyków czy alkoholu .... Bo czytam i oczom nie wierze ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.07.2013 21:13
Wulgarnej kobiety? Chyba zaniedbanej...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie