Wielka wpadka Burger Kinga – w dziecięcym zestawie znaleziono... lufkę z marihuaną!

W jedzeniu z fast foodów ludzie znajdowali już różne rzeczy. Tego jednak jeszcze nie było.
Wielka wpadka Burger Kinga – w dziecięcym zestawie znaleziono... lufkę z marihuaną!
24.07.2013

Raz na jakiś czas do mediów przedostają się informacje o dziwnych znaleziskach w fast foodówych specjałach. Przeważnie są to obrzydliwe rzeczy, takie jak chociażby urwany paznokieć, jednak ostatnie odkrycie to prawdziwa rewelacja.

Jak donosi `Huffington Post` dziadek, który wybrał się z 4-letnią wnuczką na lunch do popularnej na całym świecie sieci Burger King, w zestawie dla dzieci znalazł… lufkę nabitą marihuaną. Niewiele brakowało, a dziewczynka przetestowałaby towar na samej sobie, gdyż lufkę wypatrzyła w czasie jedzenia hamburgera.

Oburzony mężczyzna od razu zadzwonił na policję, a następnie rozpoczął prywatne śledztwo. Kiedy zauważył grupę wyjątkowo rozbawionych młodych ludzi, podążył ich śladem i spisał numery rejestracyjne ich pojazdu.

 

Gdy policja przesłuchała wszystkich pracowników, wyszło na jaw, że lufka była własnością jednego z nich. 23-latek przyznał się, że to on włożył ją do pudełka z zestawem, gdyż nie miał innego pomysłu na ukrycie narkotyku. Zestaw nie powinien być wydany, jednak ktoś zrobił to omyłkowo. Tragedia gotowa.

Dzięki intuicji dziadka dziewczynki i spisanym przez niego numerom samochodu, funkcjonariuszom udało się wytropić dilera, który dostarczył pracownikowi marihuanę. Człowiek miał dużego pecha – w jego samochodzie znaleziono o wiele więcej tego narkotyku.

Ucząc się na doświadczeniach innych ludzi, warto zatem przed zjedzeniem czegoś w fast foodzie dokładnie przyjrzeć się zawartości otrzymanego zestawu. Kto wie, co jeszcze można tam znaleźć…?

 

Polecane wideo

Komentarze (18)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2013 23:01
ja bym sie ucieszyla :D
odpowiedz
jojo (Ocena: 5) 25.07.2013 20:24
no marihuana nie jest z konopi biala smierc, zamykac kazdego za lufke!
odpowiedz
typeczek (Ocena: 5) 24.07.2013 21:17
jak to akcja promocyjna była :d teraz obroty tego kinga wzrosły pewnie o 200% :D ktoś to rozkminił sobie tam ładnie
odpowiedz
1234 (Ocena: 5) 24.07.2013 18:58
o kurde...idę do burger kinga:D:D
odpowiedz
Pati (Ocena: 5) 24.07.2013 18:10
poprosze duży zestaw powiekszony o skręta xD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie