RODZINA WAMPIRÓW: Noszą mroczne stroje, nacinają własne ciała i piją swoją krew! (VIDEO)

Wyjątkowo do siebie pasują.
RODZINA WAMPIRÓW: Noszą mroczne stroje, nacinają własne ciała i piją swoją krew! (VIDEO)
16.07.2013

Lubicie romantyczne historie o prawdziwych uczuciach, głębokiej miłości i pełnym oddaniu? Tym razem trudno będzie o wzruszenie. Nietypowa para z Anglii wzbudza raczej przerażenie. 20-letnia Lia Benninghoff kocha nad życie 38-letniego Aro Dravena. Różnica wieku to w tym przypadku najmniejszy problem. O wiele istotniejszy wydaje się fakt, że zakochani są... wampirami. Przynajmniej tak im się wydaje.

 

Para poznała się kilka miesięcy temu w Internecie. Obydwoje interesowali się stylistyką gotyku. Ciemny makijaż, jeszcze ciemniejsze ubrania... Wampiryzm i picie krwi partnera wyszły dopiero z czasem. Uczucie kiełkowało, aż wreszcie doszli do wniosku, że są sobie przeznaczeni. Aro zasugerował, że wypadałoby skonsumować ten związek. I nie chodzi wcale o upojną noc w sypialni.

wampiry

Para wampirów.

wampiry

Para wampirów.

wampiry

Para wampirów.

wampiry

Trzeba uczciwie przyznać, że bardzo do siebie pasują. W groteskowych stylizacjach i komicznym makijażu nie ustępują sobie nawet na krok. O ile dziwne zainteresowania młodej dziewczyny można jeszcze zrozumieć i wytłumaczyć brakiem dojrzałości, tak postępowanie niemal 40-letniego mężczyzny wydaje nam się mocno dziwne...

 

wampiry

W przypadku wampirów oznaką totalnego oddania się jest wypicie krwi. 38-latek podsunął ten pomysł swojej 20-letniej dziewczynie, a ona od razu go podchwyciła. Mężczyzna nadstawił swój nadgarstek, ona nacięła go, aż pojawiła się krew i przyssała się do rany. Zespoleni trwali w mrocznej ekstazie. Później role się odwróciły. Obydwoje przyznają, że sącząc krew partnera odczuwają nagły przypływ energii.

 

Tak im się to spodobało, że nacinanie ciała i spijanie krwi partnera stało się już codziennym rytuałem. Co na to rodzina najwyraźniej zdominowanej dziewczyny? Na razie jeszcze nie wiedzą, że ich córeczka przeszła na wampiryzm. To nie przeszkadza im w snuciu planów. Mają się pobrać w Halloween.

Polecane wideo

Komentarze (41)
Ocena: 5 / 5
garbaty (Ocena: 5) 17.12.2018 14:46
bil bym i wysylal na oiom do tad az by nie znormalnieli lub do kostnicy. co za czuby
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2013 12:12
Ona? Otyła, zaniedbana, nie wyróżniająca się na tle innych w sensie pozytywnym. On? Podstarzały, samotny, nieraz dostał kosza od dziewczyny, wyalienowany. Znaleźli sposób na to, by się wyróżniać, by zdobyć jakiegoś rodzaju sławę, w dodatku są ze sobą i cały ten wampiryzm jednoczy ich i "przytrzymuje" przy sobie. To już jakieś zaburzenie, psycholog by się przydał.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2013 12:05
Toż to jakieś zaburzenie psychiczne, choroba.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2013 11:26
krwista dieta jej nie służy xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2013 23:12
ciekawe czy pije jej krew miesiaczkowa.....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie