Uczestniczka konkursu piękności ZGOLIŁA WŁOSY i została... miss! (ZDJĘCIA)

Młoda, piękna, a do tego mądra i odważna! 20-latka zaskoczyła wszystkich...
Uczestniczka konkursu piękności ZGOLIŁA WŁOSY i została... miss! (ZDJĘCIA)
12.07.2013

Uczestniczki konkursów piękności nigdy nie miały zbyt dobrej prasy. Wystarczy, że ładnie wyglądają. Mało kto zastanawia się nad tym, co siedzi w ich pięknych głowach. To bardzo krzywdzące, bo wśród atrakcyjnych dziewcząt jest wiele, które mają do zaoferowania światu coś więcej, niż tylko przemijającą urodę. Udowodniła to nasza bohaterka. Patricia Celan zdecydowała się na dramatyczny krok, by pomóc innym. W słusznym celu zgoliła swoje długie i piękne włosy.

20-latka z Kanady na początku lipca wzięła udział w wyborach Miss Charytatywności. Wydawało się, że to tylko kolejna okazja, by atrakcyjne dziewczyny mogły się dowartościować. Patricia udowodniła, że nawet królowa piękności jest w stanie postawić na szali swoją atrakcyjność. Ale tylko w słusznym celu. Dlaczego akurat zgoliła swoje włosy? Do tematu podeszła z niezwykłym wyczuciem. Po pierwsze – to ekstremalna sytuacja, więc istnieje szansa na zebranie sporych funduszy, po drugie – sposób na podbudowanie poczucia wartości osób chorujących na nowotwory.

Patricia Celan

Wszystkie uczestniczki zbierały pieniądze dla organizacji Cops for Cancer, która specjalizuje się w badaniach nad nowotworami, szczególnie dzieci. Część środków przeznaczona będzie na wakacyjne wyjazdy najmłodszych pacjentów. Piękne dziewczyny miały wiele równie pięknych pomysłów. Patricia obiecała, że jeśli zbierze najwięcej środków, to obiecuje zgolić swoje włosy. To nie tylko przejaw jej zaangażowania, ale także czysta kalkulacja. Najpierw zbierze sporo pieniędzy, a potem dołoży do tego pieniądze uzyskanie ze sprzedaży naturalnych włosów.

Skąd takie zaangażowanie u młodej piękności? W ubiegłym roku straciła ukochanego wujka, który zmarł na raka. Jak obiecała, tak zrobiła. Uzyskała ponad 8 tysięcy dolarów dla organizacji, pozostawiając konkurentki daleko w tyle. Spokojnie usiadła na środku sceny i pozbyła się włosów. Najpierw starannie je ścięto, by móc je z zyskiem sprzedać, a później poprawiono nową fryzurę maszynką do golenia. - Ona wygląda z krótkimi włosami lepiej, niż ja! - twierdzi jeden z działaczy organizacji Cops for Cancer.

Patricia Celan

Na koniec wieczoru Patricia zebrała już ponad 10 tysięcy dolarów. Dzięki urodzie, odwadze i wspaniałemu podejściu do życia zdobyła tytuł Miss Charytatywności. - Myślę, że teraz wygląda jak Natalie Portman – mówił jeden ze świadków.

20-latka z Kanady przywróciła nam wiarę w ludzi. A przynajmniej w uczestniczki konkursów piękności. Nie warto nikogo szufladkować, bo nawet na „festynie próżności” można znaleźć prawdziwe perełki.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
ktosiek (Ocena: 5) 12.07.2013 22:54
Ta dziewczyna jest moją bohaterką ,sama mam długie włosy za nic na świecie bym ich nie ścieła lecz jeśli pomogłabym w jakiś sposób komuś chyba bym odważyła się ! Podziwiam takie kobiety . Włosy u niektórych kobiet są ważniejsze niż piersi :))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.07.2013 21:37
zrobiła to pod publiczkę
odpowiedz
miolka (Ocena: 5) 12.07.2013 10:02
miss? serio? czy z wlosami czy bez to i tak nieładna :(
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo