Niezawodny sposób na zaliczenie poprawki we wrześniu to... (Zapomnij o siedzeniu w bibliotece!)

Podobno bujne życie erotyczne gwarantuje dobre wyniki w nauce.
Niezawodny sposób na zaliczenie poprawki we wrześniu to... (Zapomnij o siedzeniu w bibliotece!)
15.07.2013

Sportowcom przed ważnymi zawodami zaleca się pozostanie w celibacie, którego naruszenie może pozbawić ich prawdziwych sukcesów. Okazuje się, że u studentów działa to zupełnie na odwrót - liczne podboje łóżkowe pozytywnie odbijają się na wynikach uzyskanych przez nich podczas egzaminów.

Dzięki specjalnej ankiecie przeprowadzonej wśród studentów jednej z najstarszych i najbardziej renomowanych uczelni na świecie, a mianowicie brytyjskiego Oxfordu, udało się dowieść, że duża częstotliwość w uprawianiu seksu nie tylko pozytywnie wpływa na samoocenę, ale także na wyniki w nauce.

 

Jak wykazała ankieta, studenci regularnie uprawiający seks, zdają egzaminy częściej od tych żyjących w celibacie lub innych, preferujących jednorazowe przygody raz na jakiś czas. Czyli wcale nie warto siedzieć godzinami w bibliotece? Zdaniem naukowców, nie. Ślęcząc godzinami nad książkami tracimy bowiem mnóstwo energii, podczas gdy w czasie miłosnych uniesień nasz mózg zostaje dotleniony i ukrwiony, przez co pracuje lepiej i wydajniej. W związku z tym nauka idzie o wiele szybciej i jest bardziej efektywna.

Podczas badania został stworzony również ranking kierunków, na których można znaleźć studentów najbardziej spragnionych łóżkowych igraszek. Zadziwiające, ale na pierwszym miejscu znaleźli się studenci historii. Potem już kolejno pojawili się ci studiujący politologię, filozofię i ekonomię.

Jeśli jesteś studentką i czeka cię w tym roku kampania wrześniowa, zacznij przygotowywać się do niej już dziś. W końcu będziesz o wiele spokojniejsza wiedząc, że zrobiłaś dosłownie wszystko, by zaliczyć egzaminy na pozytywną ocenę.

 

Komentarze (39)

Ocena: 4.97 / 5
Olvi (Ocena: 4) 26.08.2016 15:25
No łatwo powiedzieć by się tak nie denerwować ale pprawka to poprawka i z tyłu głowy świadomość, że może być komis. Ja to się zajadam słodyczami ze stresu ale chyba powinnam spróbować czegoś innego.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.07.2013 22:06
2 poprawki we wrześniu, a seksu brak.
odpowiedz
inferno (Ocena: 5) 15.07.2013 21:40
ale z was debi*e. zapomnij o nauce i uprawiaj seks. chyba z wykladowca.. no, ale wiadomo, ze redakcja nie ma pojecia o studiowaniu.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 15.07.2013 20:29
popsuliście mi humor... ja mam teraz wakacje! dziękuję...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.07.2013 20:02
no tak mam się bzykać mimo to że nie chce aby zdać sesje?! żenujące
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo