W którym państwie kobiety mają najpiękniejsze piersi? To niewiarygodne, ale ten kraj to...

W całej Europie nie znajdziesz tylu ładnych biustów, co w naszej ojczyźnie!
W którym państwie kobiety mają najpiękniejsze piersi? To niewiarygodne, ale ten kraj to...
12.07.2013

Jeśli narzekasz na swoje piersi i chciałabyś zmienić coś w ich wyglądzie, musimy zdecydowanie zaprotestować. Nie masz się czym przejmować, i tak jesteś właścicielką najpiękniejszego biustu w Europie. Nie śmiej się, potwierdzają to nawet naukowcy!

Od lat seksuologów i statystyków trapił problem piersi idealnych. Szukali miejsca  na mapie Europy, w którym ich posiadaczek jest najwięcej. Wszędzie jednak natykali się na te posiadające jakiś ‘defekt’ – to za małe, to za duże, krzywe, obwisłe. Podczas rozmieszczenia wizerunków poszczególnych typów biustu na mapie okazało się, że to Polska jest rajem dla miłośników piersi. Przeciętnie Polki noszą staniki w rozmiarze C, a nasze biusty są ładne, kształtne i jędrne.

 

Wprawdzie są kraje, w których królują miseczki D (Rosja i państwa Skandynawskie), jednak przy mieszkankach naszego kraju wypadają dużo gorzej – ich piersi są obwisłe bądź piegowate. U Niemek z kolei wykryto sporą ilość silikonu, Brytyjki dręczy problem krzywizny, a biusty Litwinek są ledwie dostrzegalne. Nie to co u Polek.

- Te statystyki zgadzają się z moim doświadczeniem seksuologicznym. A skąd biorą się różnice w biustach narodów? To kwestia genów. Wielkość i inne cechy piersi są dziedziczone z pokolenia na pokolenie. Stąd nagromadzenie podobnych cech w obrębie poszczególnych krajów. – komentuje wyniki badań seksuolog doktor Stanisław Dulko.

Jak widać, Polki pod względem wyglądu wygrywają w każdej kategorii. Dlatego porzućcie kompleksy i uwierzcie w to, że naprawdę jesteście naturalnie piękne. Inni dostrzegają to już od dawna!

 

Polecane wideo

Komentarze (85)
Ocena: 5 / 5
anika (Ocena: 5) 16.07.2013 13:53
chyba ktoś niedoinformowany pisał ten artykuł. Pracuję w sklepie z ekskluzywną bielizną i kultowy rozmiar 75 b lub 75 c jest daleko w tyle . najczęsciej jest to rozmiar od miseczki D lub więcej...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.07.2013 21:43
A ja mam niecałe 16 lat i noszę rozmiar 70FF i szczerze mówiąc to zazdroszczę kobietom z małym biustem
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2013 14:13
A ja mam 21 lat i tylko 5cm różnicy w biuście i pod (o ile można to nazwać biustem) :( figurę mam normalną,nawet trochę bardziej masywną
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.07.2013 13:59
Ja kiedys nosilam 75C a nawet B, a w profesjonalnym salonie dobrali mi 70E. Dziewczyny mowie wam nie kupujcie sieciowkowego szajsu tylko krzywdzicie swoje piersiatka. Trzeba dobierac maly obwod i duza miske!
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 13.07.2013 02:22
hehehe to ja najwyraźniej pochodze z Litwy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie