Masz dość swojego małego biustu? Możesz powiększyć go bez ingerencji chirurga! Wystarczy, że…

Podobno dzięki magicznej pompce możesz powiększyć swój biust nawet o dwa rozmiary!
Masz dość swojego małego biustu? Możesz powiększyć go bez ingerencji chirurga! Wystarczy, że…
29.06.2013

Rynek zalewają wszelkiego rodzaju maści i urządzenia, których zadaniem ma być rzekome powiększenie naszych atrybutów. Tabletki, maszynki, czy inne cuda-wianki mające zrobić z nas prawdziwe seksbomby. Ostatnio pojawiła się kolejna tego typu rewelacja, a mianowicie pompka powiększająca biust.

To urządzenie zostało stworzone przez Sajidę Rashid, właścicielkę salonu piękności w Leeds. Jak działa takie cacko? Należy na piersi nałożyć specjalne przezroczyste nakładki, których zadaniem jest powiększenie ich za pomocą ssania i wibracji. Rashid deklaruje, że mechanizm urządzenia chroni skórę przed zwiotczeniem, wpływa korzystnie na tkankę mięśniową i cyrkulację krwi i limfy. Rozmiary biustu zwiększają się z powodu manipulowania tkanką tłuszczową, która buduje piersi.

 

 

W tej swoistej `terapii` zdecydowanie najbardziej kusząca jest jej cena – jedna sesja z pompką to koszt około 50 funtów, podczas gdy kwota za chirurgiczne powiększenie piersi jest wielokrotnie wyższa. Niestety, jednorazowy zabieg to za mało. Rashid poleca, by zdecydować się aż na 12, gdyż taka ich liczba pozwala na powiększenie biustu nawet o 2 rozmiary, a efekty rzekomo utrzymują się przez 2 lata.

Choć ten sposób powiększenia biustu brzmi dość nieprawdopodobnie, na zakup urządzenia zdecydowały się już salony piękności i kliniki plastyczne z Londynu i Arabii Saudyjskiej. Nam trochę ciężko uwierzyć w tak nieprawdopodobne działanie magicznej pompki. Myślicie, że za jej pomocą faktycznie można osiągnąć aż tak imponujące efekty?

 

biust

Fot. Daily Mail

- Sposób, w jaki ma działać urządzenie, podpowiedzieli mi konsumenci. Pytałam ich, czego oczekują, a następnie dałam im to – mówi z dumą Rashid.

Choć cały zabieg wydaje się bolesny, klientki mające okazję skorzystać z dobrodziejstw pompki zdecydowanie temu zaprzeczają. Podobno podczas pracy pompki czuje się jedynie coś w rodzaju ssania. Co więcej, producentka urządzenia zapewnia, że ten sam mechanizm sprawdziłby się doskonale także w maszynie redukującej cellulit i obwisłość pośladków.

 

 

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.06.2013 16:20
ja mialam biust najmniejsze A a teraz jestem w ciazy i mam najwieksze B ciesze sie ze nie mialam wczesniej wiekszych piersi bo wtedy to naprawde byłyby zwisy i dojce...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.06.2013 14:53
Pewnie i działa ale po tych dwóch latach piersi będą zwiotczałe, wiszące jak jeden fałd skórny...
odpowiedz
Zuza (Ocena: 5) 29.06.2013 13:55
no skoro pompka do penisa działa to taka na pewno też :) dobra opcja
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.06.2013 11:05
ciekawe czy działa i za ile..
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 29.06.2013 10:17
Bałabym się takiego wynalazku. Też mam małe piersi i mam nadzieję że kiedyś sobie je powiększę ale chirurgicznie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie