W jakim wieku KOBIETA osiąga apogeum swojego PIĘKNA?

Sprawdź, kiedy jesteśmy najpiękniejsze!
W jakim wieku KOBIETA osiąga apogeum swojego PIĘKNA?
10.06.2013

Wszyscy wiemy, że w dzisiejszych czasach panuje kult młodości i każdy szuka recepty na zatrzymanie procesów starzenia się, by wyglądać jak najmłodziej. Zastanówmy się więc: gdyby ktoś wynalazł niezawodny środek na zamrożenie czasu, to w którym momencie życia powinnyśmy go zażyć, by wyglądać najlepiej?

Odpowiedź na to pytanie znalazł magazyn `Allure` we współpracy z agencją badawczą Penn Schoen Berland. Według ich sondaży, kobieca uroda osiąga apogeum w wieku 29 lat – tak twierdzą młodzi ludzie zapytani o to, jak widzą starość. Z ankiety wynika również, że to panie bardziej obawiają się oznak starzenia niż mężczyźni, którzy w większości nie przywiązują do tego większej wagi.

Jednak dopóki nie mamy możliwości zatrzymania czasu, musimy posiłkować się przeciwzmarszczkowymi kosmetykami. A jeśli dopadnie nas prawdziwa desperacja, zawsze możemy rozważyć zafundowanie sobie jednego z zabiegów chirurgii kosmetycznej.

Komentarze (35)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.06.2013 01:26
a moim zdaniem 15-16 lat wtedy jeszcze świeże, piękne i niewinne bez cellulitów, rozstępów, zmarszczek itd chciałabym zawsze wyglądać jak wtedy gdy tyle miałam
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 12.06.2013 20:13
Ja mam właśnie 29 lat i uważam, że wyglądam teraz 100 razy lepiej niż np 6 lat wstecz. Urodziłam dziecko i wiadomo ciało jest inne i wogóle borykam się z rozstępami, cellulitem ale i tak uważam, że po twarzy nie widać u mnie upływu czasu. I kiedyś bardziej krytyczniej podchodziłam do swojego wyglądu a teraz jak np spotykam sie z koleżankami w moim wieku to myślę sobie w duchu ,,Boże, co ta dziewczyna ze sobą zrobiła? Wygląda strasznie a nie urodziła dziecka tak jak ja" Ja w czasach liceum byłam szarą myszką nie rzucającą sie w oczy lecz na studiach dało się zauważyć, ze podobam sie chłopakom :) To wynikało chyba z tego iż w liceum panował taki zwyczaj, że spokojne dziewczyny chowały sie w cień za ,,lalkami" klasowymi, które właśnie teraz wygladają jak potwory niestety. Czas leci nieubłagalnie i nic nie trwa wiecznie ale najważniejsze, żeby STARZEĆ SIĘ Z GODNOŚCIĄ a nie próbować na siłę cofnąć czas. Tak sie nie da i nie pomogą zadne specyfiki i kosmetyki. Hmmmm Może po prostu trzeba zacząć częściej się uśmiechać i nie przejmować sie dodatkową zmarszczką na czole albo w kaciku oka. Dla mnie na szczęście czas zatrzymał sie w przedziale 24 - 29 lat i zdaje sobie sprawę, ze za rok czy za dwa moje ciało będzie się zmieniać Moja twarz również ale grunt to pogoda ducha chyba Nie chce tylko mając np 35 lat wyglądać jak 45-ciolatka. Chcę wyglądać na tyle lat ile mam rzeczywiście. Nawet słynnym celebrytkom nie ma co zazdrościć wyglądu bo przez te makijaże i photoshopy my zwykli śmiertelnicy mamy ,,wypaczony" obraz ich piękna, który tak naprawdę jest pozorny. Na codzień wygladają one gorzej niż my ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.06.2013 16:28
Moja mamcia była piękna i jest piękna. Powiedziałabym nawet, że wygląda lepiej niż wcześniej. I wygląda naprawdę bardzo młodo ! Też tak chcę :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2013 23:59
29 lat? W tym wieku kobiety wyglądają już staro i mają chude twarze.. Taka jest prawda. Najładniej wygląda się w wieku 20-22 lata. Później niestety już tylko się starzeje i zauważyłam to tak po sobie, jak po moich znajomych
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2013 19:44
kobieta najlepiej wyglada w ciąży
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo