Polskie kosmetyki są najlepsze na świecie! (SPRAWDŹ KTÓRE - Mamy listę!)

Nasze kosmetyki nie tylko mają przystępne ceny. Ich właściwości doceniają kobiety na całym świecie!
Polskie kosmetyki są najlepsze na świecie! (SPRAWDŹ KTÓRE - Mamy listę!)
05.06.2013

Jak donosi dziennik Polska The Times, polscy producenci kosmetyków podjęli decyzję o wejściu na rynki Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.  Handel zagraniczny nie jest dla nich nowością – kosmetyki z Polski sprzedawane są już w 130 krajach na całym świecie i mimo szalejącego kryzysu ich eksport wzrósł pięciokrotnie w ciągu ostatnich 10 lat!

W rozszerzeniu działań firmom zdecydowanie pomogło uczestnictwo w targach kosmetycznych, które odbyły się w Dubaju. Wśród nich pojawili się m.in. przedstawiciele Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris, Farmony, Harper Hygenics, Ziaji, czy Laboratorium Kosmetycznego Floslek.

-Nasze produkty są już dostępne w większości państw regionu, np. w samym Dubaju mamy 120 punktów sprzedaży - mówi Filcho Komov, dyrektor rozwoju eksportu Eveline Cosmetics.

Co jest sukcesem naszych rodzimych specyfików? Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego bez wahania odpowiada: wysoka jakość w przystępnej cenie.

Jeśli do tej pory stawiałaś na zagraniczne kosmetyki, które w znacznym stopniu opróżniały twój portfel, powinnaś zdecydowanie przerzucić się na te produkowane przez naszych rodaków. W końcu stosujące je kobiety na całym świecie nie mogą się mylić!

Polecane wideo

Komentarze (65)

Ocena: 4.94 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2015 14:16
www.scandinaviacosmetics.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.03.2015 09:10
Polski dr.Tołpa ,Norel,Flos lek,Ava uzywam tylko polskich kremow sa najlepsze!
odpowiedz
Marta (Ocena: 5) 23.09.2013 20:51
Wg mnie Vichy ma największe buble WSZECH CZASÓW- morze chemii za kilkadziesiąt złotych. No ale cóż ładne opakowanie i reklama robi swoje , a nieświadomi konsumenci dają się nabijac w butelkę
odpowiedz
oto ja (Ocena: 5) 23.09.2013 20:49
Inglot ma wspaniale kosmetyki
odpowiedz
Polka (Ocena: 5) 23.09.2013 20:30
Uwielbiam polskie kosmetyki, pomimo iz mieszkam w Niemczech już pięc lat to sprowadzam sobie polskie, bo sa najlepsze. Wiem bo porównywałam do ich Isan, Alverde, Alterry i innych bubli niemeickich
odpowiedz

Polecane dla Ciebie