O jakim facecie marzą kobiety? Oj, ideał bogatego macho jest już mocno nieaktualny!

Obecnie bardziej od wysportowanej sylwetki u mężczyzny cenimy jego zdolność do... wykonywania prac domowych!
O jakim facecie marzą kobiety? Oj, ideał bogatego macho jest już mocno nieaktualny!
10.05.2013

Mijają czasy, w których facet był w domu panem i gościem zarazem. Kobiety coraz rzadziej decydują się na pełny etat w zawodzie kury domowej i robią karierę, przez co mają mniej czasu na obowiązki gospodyni. Dlatego obecnie głównym wymogiem, który stawiamy przed ewentualnymi kandydatami na męża jest… umiejętność wykonywania prac domowych.

Z badania przeprowadzonego na 2000 Europejczyków obojga płci wynika, że ideałem mężczyzny dla większości kobiet jest ten, który nie boi się obowiązków domowych. Dla 56% respondentek prawdziwy mężczyzna to taki, który potrafi sprzątać, gotować i prać. Co więcej, 53% ankietowanych pań przyznało, że rozczula je gdy facet odbiera dziecko ze szkoły, a 43% gdy dobro swojej partnerki stawia ponad własnym.

Panowie nie są tak entuzjastycznie nastawieni do wymogów kobiet – podziela je zaledwie 10% ankietowanych mężczyzn.

A jaki jest wasz ideał mężczyzny?

Komentarze (42)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.05.2013 12:01
no niemoge krew mnie zaraz zaleje, prace domowe to kobiety sprawa i co by sie niedzialo ona ma to robic facet pracuje, jezeli ma cos robic w domu to tylko na swoim podworku, koszenie trawy i takie tam srodek domu to kobiety robota, a dziewczyny chyba wychodza z zalozenia ze swoja muszelka przekup[ia kazdego faceta zawsze, zalosne to ale pewnie tak mysla, takim sposobem niewygracie
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2013 18:12
uwilebiam czytac komentarze na papilocie az sie humor poprawia
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2013 20:26
Dawniej faceci spod skrzydełek mamusi trafiali w opiekuńcze ramiona żonki. Teraz później się żenią, czasem mieszkają sami, więc by nie zginąć sprzątają i gotują. Nie zanikają im te umiejętności po ślubie, choć niektórzy stwarzają takie pozory :)
odpowiedz
Ania (Ocena: 5) 10.05.2013 17:36
Paweł-mój ideał mężczyzny.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2013 15:11
Moja kuzynka ma meza, ktory robi wszystko za nią, sprząta, gotuje, ona jeszcze prosi go zrób to zrob tamto, heh dobry chłopak, szkoda ze jest tak wykorzystywany
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo