Cheerleaderki ubrane w sari

Nietypowa grupa cheerleaderek powstała w Indiach, aby zagrzewać do walki tamtejsze drużyny. Panie występują ubrane w tradycyjny, hinduski strój.
Cheerleaderki ubrane w sari
23.11.2008

Cheerleaderki do tej pory kojarzyły się z ubranymi w szkolne barwy (i kuse spódniczki) dziewczętami z amerykańskich seriali. Dopingują tam koszykarzy oraz futbolistów, tańcząc i wykrzykując zagrzewające do walki slogany.

Ten obrazek, wbrew pozorom, ma całkiem sporo wspólnych cech z religijnymi Hinduskami. Dzięki bollywoodzkim produkcjom mogliśmy przekonać się już niejednokrotnie, że to kobiety niezwykle utalentowane tanecznie oraz wokalnie, potrafiące wspaniale wyrażać emocje płynnymi ruchami i słodkim śpiewem. Dlatego, pomysł na stworzenie grupy hinduskich cheerleaderek nie dziwi nas tak bardzo.

Panie będą występowały w tradycyjnych strojach sari, aby nie gorszyć religijnej społeczności. Zostaną one specjalnie dla każdej z nich uszyte z ponad 8 metrów materiału. Ich debiut będzie miał miejsce we środę, podczas meczu krykieta w Katak, we wschodnich Indiach. Oby hinduscy panowie, pod wpływem uroku pięknych akrobatek, nie utracili koncentracji.

Polecane wideo

Komentarze (26)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.09.2011 14:13
Pieknie wygladaja, chociaz tradycyjne sari zzaklada sie raczej w ten sposob www.dotykindii.pl/sari.html
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.02.2011 14:48
ochyda bez komentarza
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.03.2009 13:42
[quote="Irrvette"]fajne, to jest przykład na to jak można połączyć kulturę z rozrywką...[/quote] [quote="kaori"]przecież w bollywódzkich filmach te aktorki nie śpiewają! podkładany jest im głos, przeważnie jednej kobiety w większości filmów :P [/quote] [quote="Gosc"]co ciekawe żadna z tych pań NIE JEST ubrana w sari... Oo[/quote]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.03.2009 08:35
zgadzam sie z innymi czhyba ktoś tu nie wie jak wygląda sari... ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.12.2008 21:44
[quote="Gosc"]co ciekawe żadna z tych pań NIE JEST ubrana w sari... Oo[/quote] No dokladnie..Sari to material ktory ma ok.7 m i do tego potezny ciezki pas.. A to nie jeste napewno sari
odpowiedz

Polecane dla Ciebie