Jest afera: Rodzice nastoletnich klientek marki Victoria`s Secret są oburzeni - o co chodzi?

Zdaniem dorosłych ubrania z linii PINK są zbyt wyzywające, żeby mogły pokazywać się w nich nastolatki.
Jest afera: Rodzice nastoletnich klientek marki Victoria`s Secret są oburzeni - o co chodzi?
Fot. Victoria`s Secret
30.03.2013

Seksowna, kobieca, niezwykle zmysłowa – te trzy określenia najlepiej charakteryzują bieliznę Victoria`s Secret. Nic zatem dziwnego, że rodzice z całego świata poczuli się zaniepokojeni po tym, jak znana marka wypuściła na rynek kolekcję ubrań dla nastolatek.

Choć linia „Pink” nadaje się przede wszystkim dla kobiet pełnoletnich, coraz częściej sięgają po nią dużo młodsze dziewczyny. - Jak ktoś ma 15 czy 16 lat, to kim chce być? Oczywiście kimś starszym, chce wyglądać jak wyluzowana studentka. I to jest właśnie magia kolekcji „Pink”! – zachwalał nowe produkty Stuart Burgdoerfer z Limited Brands.

Reakcja rodziców na takie słowa była oczywiście błyskawiczna. - Nie życzę sobie, by mojej córce wydawało się, że aby być popularną czy atrakcyjną musi ubierać się w majtki z napisami typu „Zadzwoń do mnie”, czy „Teraz albo nigdy” - napisała w proteście jedna z matek.

A Wy co sądzicie o tych ciuchach? Rzeczywiście są zbyt wulgarne dla współczesnych nastolatek?

Victoria`s Secret

Fot. Victoria`s Secret

Victoria`s Secret

Fot. Victoria`s Secret

Komentarze (45)

Ocena: 5 / 5
Haha (Ocena: 5) 07.04.2013 20:44
hahaha no masakra :D jak już znajdzie się w takiej sytuacji że zobaczy chłopak napis na majtkach to mogłoby być tam nawet narysowany znak stop i tak wątpię czy by to coś zmieniło :D
odpowiedz
lucjanowa (Ocena: 5) 02.04.2013 16:28
To jest naprawdę irytujące. To jak rodzice są tacy mądrzy to niech ostrzej wychowują swoje dzieci. I niech z córkami kupują bieliznę. No naprawdę, to jest przesada.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2013 18:57
łaaał... ale afera...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2013 15:58
no to niech nie kupuja 13-latkom tej bielizny, nie bedzie problemu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2013 13:37
Jak dla mnie zwyczajna bielizna nie ma w niej nic wyzywającego, a to że jest na niej taki napis to co ? Czy tam jest gdzieś napisane że ten napis jest po to żeby go pokazywać ? Ludzie to ze wszystkiego zrobią aferę.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo