RANKING: 10 najlepszych klubów w Polsce ==> na podium Warszawa, Poznań oraz...

Sprawdź, czy na liście znalazł się Twój ulubiony klub.
RANKING: 10 najlepszych klubów w Polsce ==> na podium Warszawa, Poznań oraz...
20.02.2013

Gdzie odbywają się najlepsze imprezy w Polsce? Które kluby miały największy wkład w rozwój polskiej sceny muzyki klubowej i festiwalowej w minionym roku? Plebiscyt Munoludy 2012 właśnie przedstawił wyniki sondażu, w którym swój głos oddało 20 tys. internautów.

10. miejsce zestawienia zajął „Das lokal” z Wrocławia, a przed nim uplasowały się kolejno „Klub 55” z Warszawy oraz „Pauza” z Krakowa. - Wrocławski lokal ma w ofercie bogaty repertuar imprez muzycznych, spotkania z artystami, wernisaże i koncerty, a także imprezy dla firm – tłumaczy gazeta.pl.

Na miejscu 7. rankingu znalazł się „Log:In” z Wrocławia, głównie za sprawą serwowanej tam muzyki elektronicznej. 6. miejsce z kolei zajął poznański klub „8 bitów”.

Piątkę najlepszych klubów w Polsce zamyka katowicki „INQbator”. Tuż przed nim uplasował się sopocki „Sfinks700”. – Ten lokal dzielnie kroczy szlakiem klubowego undergroundu, opierając się zalewającej Sopot dyskotekowej fali. Droga ta nie jest łatwa, ale konsekwencja w działaniu przynosi efekty - pękający w szwach „Sfinks” to widok, którego każdy szanujący się polski klubowicz powinien skosztować – zachwala serwis Muno.pl.

Trzecie miejsce na podium w tym roku należy do „SQ klubu” z Poznania, który w ubiegłym roku został zwycięzcą rankingu. Zaszczytne 2. miejsce zajęło natomiast białostockie „Metro”. - Każdy kto choć raz tam zagrał, bawił się lub tylko słuchał muzyki wie, że to miejsce ma charakter i duszę – czytamy na serwisie.

Statuetkę Munoluda 2012 zdobył w końcu warszawski klub „1500 m2 do wynajęcia”. Powód? Lokal stanowi doskonałe zaplecze muzyczne, ma coraz lepsze nagłośnienie, a poza tym można tam posłuchać najciekawszej muzyki elektronicznej, prezentowanej nie tylko przez światowe gwiazdy, ale i przez utalentowanych polskich DJ-ów.

Byłyście kiedykolwiek w którymś z tych klubów? Jakie są Wasze wrażenia?

Komentarze (322)

Ocena: 4.93 / 5
Andrzej W (Ocena: 5) 14.08.2018 10:51
Lubię zwiedzać, ale nocne życie jest dla mnie najciekawszą atrakcją. Będąc w Warszawie nie mogłem, więc nie spędzić wieczoru w Klubie nocnym New Orleans. Takich wieczór się nie zapomina i jeśli ktoś uwielbia wysoką jakość pod każdym względem, to to miejsce w stu procentach je zapewnia. Dobra whisky i piękne kobiety, które naprawę wiedzą co to striptiz…To właśnie czeka tam na każdego. Zapewniam, że nie pożałujecie...
odpowiedz
Filip (Ocena: 5) 16.07.2018 13:32
Podczas wizyty w Warszawie warto odwiedzić New Orleans Gentlemen's Club & Night Restaurant! Idealne miejsce na spędzenie wieczoru w przemiłej atmosferze. Gorące kobiety które umilają spędzony tam czas, duży wybór drinków. Nic tylko się bawić!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.02.2018 12:34
A GDZIE EKWADOR???!!!
odpowiedz
klama (Ocena: 5) 19.12.2017 19:50
a beczka z bialego gumowca
odpowiedz
ebeebe (Ocena: 5) 12.11.2017 15:34
ten ranking to jakis zart
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo