Gdzie w Polsce NAJŁATWIEJ zrobić prawko?

Lista miejscowości, w których egzaminatorzy najrzadziej oblewają.
Gdzie w Polsce NAJŁATWIEJ zrobić prawko?
06.02.2013

Nie oszukujmy się: aby pozytywnie zdać egzamin na prawo jazdy, oprócz podstawowych umiejętności, trzeba mieć trochę szczęścia. Duże znaczenie ma też miasto, w którym zdecydujemy się podejść do egzaminu. Są bowiem w Polsce takie ośrodki WORD, w których dużo łatwiej zdobyć uprawnienia do kierowania samochodem! Gdzie więc oblewają najrzadziej?

Otóż okazuje się, że po „prawko” najlepiej wybrać się do Ostrołęki – informuje Dziennik Gazeta Prawna. Dobrze jest zdawać również w Łomży, Suwałkach i Rzeszowie – zwłaszcza egzamin praktyczny.

Kto z kolei zdał jazdę za pierwszym razem w Pile, Koszalinie, Szczecinie lub Łodzi, może pochwalić się sporym osiągnięciem. Tutaj bowiem pozytywny wynik otrzymuje zaledwie co piąta osoba. Dla porównania, w stolicy zdaje co trzeci kursant, a we wspomnianej już wcześniej Łomży około połowa przystępujących do egzaminu…

A Wy w jakich miastach zdawałyście (albo zamierzacie zdawać) egzamin na prawo jazdy?

Komentarze (337)

Ocena: 4.99 / 5
Ania (Ocena: 3) 13.07.2016 15:07
Mi się udało zdać za 1 razem i testy i praktykę. Dobrze przygotował mnie mój ośrodek pod względem praktycznym, a teoretycznym: www.ltesty.pl - wszystkie pytania powtórzyły mi się w WORDzie i zdałam bezbłędnie :)
odpowiedz
martin (Ocena: 4) 21.04.2015 19:34
witam ja zdawałem na maluszku w kielcach na maluszku elegancie zdawałem 2 razy ale za 3 egzaminator na rondzie warszawskiej zasugerował mi że przeleciałem na póżno pomarańczowym i za 400 stówki jest w stanie przymknąć oko nie miałem takiej kwoty ale moi koledzy wszyscy za pierwszym razem a ja za pierwszym razem po latach zrobiłem na wyspach pozdrawiam wszystkich zdająch i życzę powodzenia
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2013 16:05
Za 5 w Opolu, ale dzięki Bogu mam to za sobą. I to u kobiety, niezwykle sympatyczna i miła osoba! Dała mi fajną trasę i prostopadłe parkowanie, a nie jak inni (3 razy miałam zatoczkę, a mijesca ty;e co dla malucha;] Pozdrawiam panią K.:)
odpowiedz
Jangusta (Ocena: 5) 29.03.2013 08:10
ja zdałam za 3... ale tylko dlatego, że 2 pierwsze egzaminy oblałam na łuku, po prostu go nie umiałam.. potem się douczyłam i zdałam za 3 bez poprawki na mieście, pozdrawiam pana Jakubowskiego - w wielkim napięciu ale zdane. ;))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.03.2013 21:23
zapraszam do Leszna Wlkp. Tu dopiero Leśne Dziadki oblewają.Słynne są już akcje z tzw wymuszeniem z lewej lub prawej strony bo kamera tego nie rejestruje.Wystarczy krzyk egzaminatora co pan robi, i jest po egzaminie. A kto się odważy odwołać.Przecież trzeba tam wrócic
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo