Lubieżne rozmowy z kursantką, dotykanie kolanka... W Polsce nie brakuje instruktorów-zwyrolów!

Czasem kurs prowadzenia samochodu traci swoje pierwotne przeznaczenie.
Lubieżne rozmowy z kursantką, dotykanie kolanka... W Polsce nie brakuje instruktorów-zwyrolów!
22.01.2013

Pierwsze chwile za kółkiem... pierwsze przejażdżki samochodem w towarzystwie instruktora... - to zawsze niezapomniane przeżycia. Niestety, nie wszystkim kurs na prawo jazdy kojarzy się wyłącznie ze zdobywaniem trudnej umiejętności kierowania pojazdem. Czasem dreszcz odrazy wzbudza samo wspomnienie instruktora i jego szowinistycznych komentarzy...

Według danych serwisu thelocal.se, tylko w samej Szwecji jedna na siedem młodych kobiet była molestowana seksualnie przez instruktora w czasie nauki jazdy. Niestety, niekompetentnych nauczycieli można spotkać również i w Polsce.

Przekonała się o tym 19 letnia Wiktoria – Jestem leworęczna i miałam spore problemy ze zmianą biegów, na co mój instruktor wciąż powtarzał dwuznacznie: Jak to możliwe, jesteś kobietą, a nie potrafisz obsługiwać drążka?

Porównywanie samochodowego sterownika do męskich genitaliów to jednak nie wszystko, na co stać lubieżnych instruktorów. Niektórzy potrafią wypytywać kursantkę o jej życie intymne, prawić jej dwuznaczne komplementy, a nawet składać niemoralne propozycje – wylicza portal thelocal.se.

A Wy, drogie Papilotki, jak wspominacie swój kurs na prawo jazdy? Trafiłyście na porządnych instruktorów czy raczej macie niezbyt miłe doświadczenia?

Komentarze (77)

Ocena: 5 / 5
kilka (Ocena: 5) 28.04.2016 12:05
W moim przypadku kurs był jakn najbardziej bezpieczny. Instruktor zajmował się wyłącznie swoją pracą. Jak się chce znaleźć dobrą szkołę to warto opiniii trochę poczytać np. ja korzystałam z prawo-jazdy.warszawa. pl
zobacz odpowiedzi (1)
groszka (Ocena: 5) 07.04.2016 10:37
Ja się zdecydowałam na szkołę Qmobil i na szczęście nie spotkałam się z takim czymś, instruktorów tam mają porządnych.:)
odpowiedz
XENNA (Ocena: 5) 08.12.2015 13:02
No ja byłam w Q-Mobil i taka sytuacja nie miała miejsca. Bardzo profesjonalni, zdrowa relacja instruktor-kursant. Poza tym świetnie uczą, zdałam za pierwszym razem.
odpowiedz
Ola (Ocena: 5) 28.10.2015 09:17
Ja na szczęście miałam farta i trafiłam na porządnego instruktora :) Chodziłam do Qmobil, świetna szkoła jazdy, dobrze przygotowują :)
odpowiedz
bydgoszcz (Ocena: 5) 05.01.2014 22:54
Gwarant sławek marczak chce kazda kursantke. maca za biust i dobiera się do majtek
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo