Jakie cechy charakteru zdradza Twoja wagina? (Analiza kształtu, koloru oraz włosków)

Psychozabawa z przymrużeniem oka!
Jakie cechy charakteru zdradza Twoja wagina? (Analiza kształtu, koloru oraz włosków)
16.01.2013

Nie od dziś wiadomo, że o osobowości człowieka wiele może powiedzieć wygląd jego dłoni, kształt twarzy czy budowa piersi. Czemu więc nie moglibyśmy wróżyć również z naszego najintymniejszego obszaru ciała?

Kobieca wagina skrywa w sobie mnóstwo tajemnic. Weź do ręki małe lustereczko i rozszyfruj niektóre z nich!

miejscsa intymne

Obfity busz czy skoszona trawka?

Dziewczyny, które depilują swoje miejsca intymne do zera, bądź nadają włoskom łonowym określony kształt (np. paseczka lub trójkąta), hołdują nowoczesności. Są przebojowe, pewne siebie, energiczne. Lubią również emanować swoim seksapilem.

Natomiast kobiety, które wolą być „na dole” naturalnie zarośnięte, są tradycjonalistkami. Ich cechy charakterystyczne to nieśmiałość, skromność, wierność priorytetowym zasadom. Są odpowiedzialne i godne zaufania. Bez obaw można im powierzać swoje najskrytsze sekrety.

miejscsa intymne

Bułeczki czy motylki?

Posiadaczki tzw. „bułeczek” (wargi sromowe mniejsze są schowane do wewnątrz) doskonale wiedzą, czego chcą od życia i uparcie do tego dążą. Nie wahają się zdecydowanie wyrażać swojego zdania, nawet jeżeli jest kontrowersyjne. Nierzadko przysparza im to wielu przeciwników.

Posiadaczki „motylków” (wargi sromowe mniejsze są widoczne) charakteryzują się nieufnością w stosunku do ludzi. Otwierają się dopiero przed kimś, kogo dobrze znają. Również w kontaktach damsko-męskich trudno jest je zdobyć. Faceci muszą się sporo namęczyć, walcząc o ich względy.

miejscsa intymne

Z ozdobami czy bez?

Jeżeli posiadasz kolczyki lub tatuaże w miejscach intymnych, jesteś osobą odważną i bezkompromisową. Uwielbiasz, kiedy wokół ciebie dużo się dzieje. Nie znosisz za to nudy i stagnacji. Ciągle zmieniasz zdanie i wciąż stawiasz przed sobą nowe cele do zrealizowania. Trudno za tobą nadążyć.

Jeżeli natomiast nie jesteś zwolenniczką intymnych ozdób, cechuje cię opanowanie, łagodność i powściągliwość. Zawsze zastanawiasz się dwa razy, zanim cokolwiek zrobisz. Nie jesteś impulsywna. Lubisz słuchać innych i służyć im radą.

miejscsa intymne

Jasny róż kontra mocna czerwień

Kobiety, których miejsca intymne są jasnoróżowe, są zazwyczaj spokojne i potrafią zachować w podbramkowych sytuacjach zimną krew. Często są również skryte i bardzo skromne – niełatwo zgadnąć, co tak naprawdę myślą o swoim rozmówcy.

Z kolei panie o bardziej intensywnym kolorze warg sromowych i łechtaczki są jak ogień: żywiołowe i dominujące. Nie znoszą, kiedy ktoś narzuca im swoje zdanie, a asertywność to ich drugie imię. Lubią stawiać na swoim.

Polecane wideo

Komentarze (65)

Ocena: 5 / 5
klawiaturka (Ocena: 5) 22.01.2013 11:14
Prawda czy nie prawda, ważne że powoli zaczynamy otwarcie rozmawiać na "te" tematy :) Dużo na temat kobiecości i tego, że warto o niej mówić, na stronie www.kobiecosc.info :) Polecam!
odpowiedz
aparatka (Ocena: 5) 17.01.2013 23:20
Czekam na analizę mojej osobowości na podstawie kształtu kolana i małego palca u stopy. Serio, papilocie, nie zawiedź mnie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.01.2013 23:05
www.ejmala.pl - Strona tylko dla kobiet :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.01.2013 21:33
hahahaha o boże hahahahahahahaha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.01.2013 00:07
Czemu piszecie papilot powalilo cie itp. wlasnie to jest bardzo sprytny i przemyslany portal. tekst o ctrynkach jablkach i piersiach zrobil furore, byly komentarze ? byly. to teraz dali takie cos :) to co najbardziej komentujecie i dyskutujecie to bedzie sie zawsze pojawialo. gdyby nie wy ta strona by nie istniala. nie denerwujcie sie. tu musza byc glupoty :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie