Miss Tłuszczu, Miss Więzienia, Miss Ciężarnych, czyli najdziwniejsze KONKURSY PIĘKNOŚCI (Lista TOP 7)

Żeby zdobyć koronę, nie trzeba od razu brać udziału w Miss World!
Miss Tłuszczu, Miss Więzienia, Miss Ciężarnych, czyli najdziwniejsze KONKURSY PIĘKNOŚCI (Lista TOP 7)
10.01.2013

Chyba każda dziewczyna chciałaby zostać uznana za tą najpiękniejszą. Docenienie urody to bardzo sympatyczny moment. Skoro więc w wyborach Miss World czy Miss Universe mogą wziąć udział tylko nieliczne panie, co pewien czas w różnych zakątkach globu odbywają się bardziej nietypowe konkursy piękności. Miss Ciężarnych, Miss Więzienia, Miss Operacji Plastycznych – oryginalnych plebiscytów, w których laureatka zdobywa koronę jest całe mnóstwo.

Oto 7 najdziwniejszych konkursów piękności, w których rywalizują nie tylko kobiety...

miss tłuszczu

Miss Tłuszczu

Wybory odbywają się co roku we Włoszech. Oficjalną galę poprzedza zgrupowanie, na którym puszyste panie uczą się sztuki chodzenia po wybiegu i pozowania do zdjęć. Podczas występów kandydatki szokują nie tylko odwagą w pokazywaniu wszelkich fałdek i nadprogramowych centymetrów (co oczywiście jest wysoko oceniane przez jury), ale również śmiałymi, kusymi strojami. Jedynym warunkiem, jaki muszą spełniać panie marzące o koronie miss puszystych, jest waga – minimum 100 kg!

miss operacji plastycznych

Miss Operacji Plastycznych

Pierwsza edycja konkursu odbyła się w Pekinie w 2004 roku. Do rywalizacji mogły stanąć wszystkie chętne panie, które spełniają dwa kryteria – są pełnoletnie i przeszły minimum jedną operację plastyczną, przy czym nie bierze się pod uwagę takich zabiegów kosmetycznych, jak wstrzyknięcie kolagenu czy botoksu.

Wśród kandydatek pojawiają się kobiety po operacyjnym powiększaniu piersi, korekcie nosa, a nawet… chirurgicznych poprawkach ułożenia palców stóp. Wiele rywalizujących o tytuł Miss Operacji Plastycznych pań profesjonalnie zajmuje się modelingiem, choć do konkursu zgłaszają się również striptizerki, hostessy oraz sportsmenki.

miss trzeciej młodości

Fot. Fakt.pl

Miss Emerytów

Wybory Miss Trzeciej Młodości organizowane są w wielu krajach, w tym również w Polsce. Pomysłodawcy konkursu wychodzą z założenia, że kobieta może być piękna w każdym wieku. Podczas imprezy kandydatki muszą zaprezentować się w strojach dziennych i wieczorowych oraz przygotować mały występ artystyczny.

Na zdjęciu powyżej, zwyciężczyni konkursu Miss Trzeciej Młodości 2010 – Elżbieta Chojnacka z Poznania.

miss więzienia

Miss Więzienia

Jak prawdziwe damy mogą poczuć się również więźniarki. Konkursy piękności dla skazanych organizowane są na przykład w Brazylii czy w Rosji. O tytuł najpiękniejszej walczy zwykle kilkanaście kandydatek. Oprócz urody, ocenia się tutaj także dobre zachowanie więźniarek oraz ich ogólną wiedzę o świecie. Zwyciężczyni otrzymuje pieniężną nagrodę.

Na zdjęciu – Maria Gapenko zwyciężczyni wyborów Miss Więzienia z 2012 roku (Władywostok)

miss transwestytów

Miss Transwestytów

Wybory Miss Tiffany’s Universe to wielkie wydarzenie w Tajlandii. Na specjalnie przygotowanej scenie swoje wdzięki prezentuje kilkudziesięciu kandydatów w wieku 18-25 lat. Oficjalnym celem konkursu jest wyłonienie najpiękniejszego transseksualisty. Nieoficjalnie mówi się jednak, że organizowanie tego nietypowego konkursu służy przede wszystkim wypromowaniu państwa jako tolerancyjnego i otwartego.

miss reef

Miss Pięknej Pupy

Wybory Miss Reef to nic innego jak konkurs na… najzgrabniejszą pupę. Impreza jest co roku organizowana w Ameryce Południowej i cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród posiadaczek pięknych pośladków, jak i panów spragnionych ponętnych widoków.

Dziewczyny zgłaszające się do konkursu nie muszą mieć określonych wymiarów czy spełniać surowych wymogów, tak jak dzieje się to w przypadku klasycznych wyborach miss. Tu liczy się tylko kształtna pupa oraz to, jak jej właścicielka prezentuje się w bardzo kusej bieliźnie

miss ciężarnych

Miss Ciężarnych

Wiadomo, że każda przyszła mama jest najpiękniejsza i najwspanialsza dla mężczyzny, z którym spodziewa się dziecka, ale może być także atrakcyjna dla panów, powiedzmy, postronnych. Stąd coraz częściej organizowane wybory miss ciężarnych kobiet. W nich kandydatki nie muszą się przejmować obwodem w talii. Atutem jest spory brzuch, w którym rozwija się nowe życie.

Powyżej zdjęcie z jednej z takich imprez organizowanych w Stanach Zjednoczonych. Nie jesteśmy pewni, co ocenia się w takiej rywalizacji, ale niektóre brzuchy robią wrażenie... I to nie zawsze dobre.

Komentarze (28)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2013 20:08
Te Miss Transwestytów sa ladniejsze odemnie... wtf :(
odpowiedz
ou (Ocena: 5) 12.01.2013 18:32
mmm pupcie ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2013 11:02
Boże też chce mieć taką jędrną pupę ! Zazdroszczę im hehe. A miss ciężarnych piękne ! ;))
odpowiedz
inferno (Ocena: 5) 12.01.2013 00:17
ciężarne wieloryby. fuj, wstrętne
odpowiedz
ja (Ocena: 5) 11.01.2013 22:47
Miss Transwestytów... w zasadzie wyglądają lepiej niż Puszyste, czy Więźniarki, na pewno lepiej niż te od operacji (oceniam tylko na podstawie zdjęć z artykułu). Miss 3 młodości to piękna sprawa jak dla mnie, chyba najnormalniejszy z pokazanych tutaj (nie potępiam żadnego, po prostu ten pomysł przypadł mi do gustu). Miss Pośladków to chyba dość powszechne jest i nie widzę w tym nic dziwnego, typowe dla naszego gatunku, sama chętnie bym popatrzyła na takie pupcie ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo