Noworoczne podwyżki cen: Więcej zapłacimy za mięso, produkty mleczarskie i warzywa oraz...

To kolejny cios dla naszych portfeli.
Noworoczne podwyżki cen: Więcej zapłacimy za mięso, produkty mleczarskie i warzywa oraz...
03.01.2013

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany... tak zwykle wygląda początek nowego roku. Nie inaczej jest również teraz. Zarząd transportu miejskiego wprowadza nowe bilety, w życie wchodzą zmodernizowane przepisy na prawo jazdy, a na sklepowych półkach, jak można było się zresztą spodziewać, pojawiają się produkty z zupełnie nowymi cenami, oczywiście większymi niż dotychczas.

Za co zapłacimy najwięcej? Przede wszystkim za artykuły spożywcze takie, jak mięso, nabiał i warzywa – podaje serwis wiadomościradiozet.pl. Więcej kosztować będą także usługi remontowe i instalacyjne. Jest jednak i dobra wiadomość – szykuje się obniżka cen gazu. Za surowiec ten zapłacimy nawet 10 procent mniej niż dotychczas.

To oczywiście nie koniec zmian, które czekają nas w 2013 roku. Kolejnych modyfikacji cen możemy spodziewać się już na przełomie marca i kwietnia...

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.01.2013 21:26
ja uważam, że lepiej postarać się zwiększyć swoje dochody, niż biadolić na podwyżki, bo to tylko psuje humor i nic nie zmienia... uśmiech:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.01.2013 15:00
Podwyżki nie są winą rządu a denominacji czyli zmniejszenia wartości pieniądza.
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 03.01.2013 14:57
To nasz wspaniały kraj......... wszystko drożeje i tylko tłumaczą się ze w innych krajach europejskich też drożeje wiec po co ta gadanina, TAK ALE ILE MY ZARABIAMY W POLSCE A ILE ZARABIAJĄ LUDZIE NA ZACHODZIE? nic tylko wy pieprzac z tego kraju, bo nic tu nas dobrego nie czeka;/
odpowiedz
Moniś (Ocena: 5) 03.01.2013 11:29
I co z tego, że ceny wzrosną o kilka groszy czy nawet o złotówkę? Kogo to obchodzi. Co roku jest to samo, co roku jest drożej, narzekacie, krzywicie się a i tak to kupicie i tak więc po co to biadolenie? Ja tam nie muszę się takimi błahymi sprawami przejmować. Szkoda czasu i energii:) To jest POLSKA!:)
zobacz odpowiedzi (6)
Anonim (Ocena: 5) 03.01.2013 09:46
no oczywiście znów muszą nam dowalić, niedługo nie będzie za co żyć :/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo