Ubrania z psiej sierści i futra kotów perskich: 50-letnia krawcowa produkuje swetry z np. golden retrieverów!

Pewna mieszkanka Bawarii szyje dosyć nietypową odzież.
Ubrania z psiej sierści i futra kotów perskich: 50-letnia krawcowa produkuje swetry z np. golden retrieverów!
29.12.2012

Są bluzki z angory, swetry z owczej wełny, dlaczego więc nie miałby powstać kardigan z sierści psa? Takie właśnie ubrania szyje pewna mieszkanka Bawarii. Gabi Angele twierdzi, że futro czworonogów to najlepszy materiał na wyroby odzieżowe.

Producentka nietypowej przędzy przekonuje, że psia sierść jest dużo cieplejsza niż normalna owcza wełna. W zależności od rasy psa, przędza może też być cudownie miękka – czytamy w serwisie Sfora.pl.

50-letnia Niemka chwali sobie przede wszystkim owłosienie golden retrieverów, collie oraz oczywiście gęste, dwuwarstwowe futro psów rasy husky. Pani Angele nie pogardzi jednak również sierścią perskich kotów.

Pewnie zastanawiacie się, czy ktoś w ogóle kupuje jej niecodzienne wyroby? Otóż okazuje się, że kobieta nie może narzekać na brak klientów. Jej produkty znane są już w całej Europie.A Wy, skusiłybyście się na mięciutki sweterek wyczarowany z psiej sierści?

Komentarze (37)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2015 19:47
Siersc z pieskow jest wyczesywana i zadna krzywda zwierzakom sie nie dzieje. Mimo tego damulki noszace futra z norek, czapki z szynszyli i torebki oraz buciki ze skóry innych zwierzaków, które przed pozyskaniem materiału są zabijane , nie założą sweterka z Seterka ale również nie zdejma futra z norek ani bucikow z krolikow.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.06.2014 11:00
gdzie można sprzeadc sierść psów i jakiej rasy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2014 09:54
Ludzie wy jesteście nie normalni. Przecież ona robi to z podszerstka psów. Wyczesuje martwe włosy i robi miejsce nowym włosom!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 04.01.2013 14:55
napewno bym tego nie zalozyla . . . sama mam goldena. .
odpowiedz
alka (Ocena: 5) 30.12.2012 12:07
Jeśli nie zabija tych psów, nie sprawia im przy tym krzywdy i bólu niech to robi jak chce. Choć ja osobiście nawet gdybym miała mieć grubą kase za to nie mogłabym tak robić i w życiu bym nie ubrała :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo