Biegnij do sklepu po szparagi! (Podobno ich zjedzenie przed imprezą skutecznie chroni przed kacem)

Banalnie prosty sposób, by w Nowy Rok nie cierpieć z powodu bólu głowy.
Biegnij do sklepu po szparagi! (Podobno ich zjedzenie przed imprezą skutecznie chroni przed kacem)
31.12.2012

Z pewnością niejedną mocno zakrapianą alkoholem imprezę masz już za sobą, dzięki czemu doskonale wiesz, jak uchronić się przed tzw. syndromem dnia następnego. Jeżeli tuż przed zabawą zjadasz pożywny posiłek, a w czasie biesiadowania sączysz wodę mineralną i nigdy nie mieszasz ze sobą różnych napojów procentowych, punkt dla ciebie. Ostrożności jednak nigdy za wiele, dlatego warto, abyś poznała dodatkowy sposób na uniknięcie kaca – zwłaszcza, że jest banalnie prosty i… bardzo korzystny dla zdrowia.

O co chodzi dokładnie? Otóż specjaliści z Instytutu Nauk Medycznych i Uniwersytetu Jeju w Południowej Korei odkryli niedawno, że zjedzenie paru szparagów przed imprezą może skutecznie uchronić nas przed dokuczliwym bólem głowy następnego dnia. - Spożywanie tych warzyw chroni nasze nerki przed nadmiarem toksyn, a także łagodzi objawy kaca. Dzieje się tak za sprawą dużej ilości aminokwasów, jaką zawierają te rośliny – tłumaczy Sfora.pl.

Pamiętaj zatem, aby tuż przed wyjściem przyrządzić sobie pyszną sałatkę szparagową i w Nowy Rok obudzić się bez zbędnego bólu głowy!

Polecane wideo

Komentarze (16)
Ocena: 5 / 5
doktor (Ocena: 5) 31.12.2012 15:19
Witam, to co tutaj jest napisane to stek bzdur, szparagi nie mają nic do kaca, co więcej tak jak wspomniano wcześniej po szparagach mocz ma specyficzny zapach oraz śluz pochwowy, nie polecam sugerować się tym co jest napisane na " Papilocie ".
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.12.2012 13:15
BIEGNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.12.2012 11:21
a po szparagach się nie puszcza bąków przypadkiem?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.12.2012 10:11
ojoj szparagi? tylko nie to! trauma na cale zycie:) w wakacje charowalam w niemczech na szparagach od poniedz - nd po 12 i 17h masakra jakas. na polu tragedia wprost. na hali bylo nieco lepiej. potem ci wielcy niemcy jedli to w nd w restauracji o dziwo zamawiali tylko dania ze szparagami. oblesne , zielone nie wiadomo co. zupa? bleee, ugotowane z masłem blee. jedynie co bylo dobre, to pizza ze szparagami. a jaki niedobry oryginalny sos do szparagow o fu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.12.2012 07:37
i nasz mocz będzie strasznie fajnie pachniał...
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie