Świąteczne SMS-y do bliskich: Co wysłać rodzinie, chłopakowi, przyjaciółce? (MASA PROPOZYCJI)

Przygotuj je już dziś, by jutro szybko & sprawnie rozesłać do przyjaciół.
Świąteczne SMS-y do bliskich: Co wysłać rodzinie, chłopakowi, przyjaciółce? (MASA PROPOZYCJI)
23.12.2012

Każdego roku mamy ten sam dylemat: jakie życzenia wysłać SMS-em naszym bliskim? Fora dyskusyjne i serwisy internetowe aż uginają się od wszelkiego rodzaju wierszyków, co niestety nie ułatwia sprawy. Bo jak połapać się w natłoku tych wszystkich propozycji?

Z tego względu postanowiłyśmy nieco ułatwić Wam sprawę i zebrać w jednym artykule najpopularniejsze świąteczne wierszyki. Podzieliłyśmy je na różne kategorie, aby całość prezentowała się bardziej klarownie.

Mamy nadzieję, że nasz wybór okaże się pomocny!

życzenia na święta

Oficjalne życzenia:

1.Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, który właśnie mija…

2.Zaczarowana magią Świąt, stanę samotnie pod rozgwieżdżonym niebem i patrząc na spadające płatki śniegu, pomyślę o ludziach, których noszę w sercu, życząc im spokojnych Świąt, wszędzie tam, gdziekolwiek są...

3.Życzę Ci nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, piękna poezji, muzyki, pogodnych Świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego, co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych Świąt!

życzenia na święta

Zabawne wierszyki:

1.Tysiąca choinek w lesie, prezentów ile Mikołaj uniesie, bałwana ze śniegu i mniej życia w biegu, oraz tyle radości ile karp ma ości!

2.Zdrowia, szczęścia, pomyślności, nie połykaj z karpia ości, nie jedz bombek, nie pal siana, jedz pierogi, lep bałwana, a w sylwestra - pij do rana!

3.Renifer Rudolf grzeje kopyta, Mikołaj w pośpiechu prezenty chwyta. Wszystkie smutki wnet pójdą w kąt - serdecznie życzę Wesołych Świąt!

życzenia na święta

Dla chłopaka:

1.Gdy gwiazdka błyśnie na niebie i Św. Mikołaj przybędzie do Ciebie, pomyśl szybciutko o jednym marzeniu, a ja pomyślę o jego spełnieniu…

2.Życzę Ci byś w święta ulepił bałwana, byś zjechał na sankach i potłukł kolana, byś gwiazdkę powiesił na choinki szczycie, i byś pamiętał: Kocham Cię nad życie!

Dla przyjaciółki:

1.W Wigilijną Noc, gdy śniegu napada moc, niech Mikołaj Święty przyniesie wymarzone prezenty! A w Nowym Roku same wspaniałości i przede wszystkim - morze Miłości!

2.Wielu prezentów, mało w życiu zakrętów! Dużo bąbelków w szampanie i kogoś, kto Ci zrobi śniadanie! A na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!

życzenia na święta

Poetycko:

Przy wigilijnym stole / Łamiąc opłatek święty / Pomnijcie, że dzień ten radosny / w miłości jest poczęty (…) (Jan Kasprowicz)

To właśnie tego wieczoru /gdy mróz lśni, jak gwiazda na dworze /przy stołach są miejsca dla obcych, bo nikt być samotny nie może./ To właśnie tego wieczoru / od bardzo wielu wieków / pod dachem tkliwej kolędy Bóg rodzi się w człowieku (Emilia Waśniowska)

Już słychać kolędy, Już pachnie świętami… Syn Boży się rodzi, By zamieszkać z nami! (Alina Paul)

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
Beth (Ocena: 5) 24.12.2012 21:49
logika papilota: dwa artykuły obok siebie, w jednym pisze, by nie kopiować oklepanych wierszyków, a w drugim propozycje takich życzeń xD. A nie lepiej prostymi słowami, ale coś od serca? A do bliskich rówiesników cos na wesoło, ja na przykład życzyłam przyjaciółce dużo skarpetek pod choinką ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.12.2012 15:22
te oficjalne są najlepsze. ja wysłałam je do przyjaciółek, wystarczy trochę przerobić, by dopasować do osoby i gotowe :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.12.2012 23:19
Ten do chłopaka "Gdy gwiazdka błyśnie na niebie i Św. Mikołaj przybędzie do Ciebie, pomyśl szybciutko o jednym marzeniu, a ja pomyślę o jego spełnieniu…" jest genialny :D dzięki
odpowiedz
Pani M (Ocena: 5) 23.12.2012 18:38
A ja z dwóch zmajstrowałam jedne, jak ktoś chce to potrafi, ale jak ktoś woli na wszystko narzekać, jego sprawa.
odpowiedz
cla (Ocena: 5) 23.12.2012 16:06
beznadziejne oklepane na calego
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo