Świetna inicjatywa H&M: Możesz oddać stare ciuchy, w zamian otrzymasz bon na nowe!

Taka wymiana z pewnością przypadnie do gustu wszystkim klientkom.
Świetna inicjatywa H&M: Możesz oddać stare ciuchy, w zamian otrzymasz bon na nowe!
10.12.2012

Worek starych ubrań w zamian za bon na zakup nowych ciuchów? To chyba marzenie każdej kobiety. Teraz postanowiła spełnić je jedna z najpopularniejszych sieciówek na świecie – H&M.

- Firma nie ujawnia jeszcze o jaką wartość bonu chodzi. Oferta dotyczyć ma jej wszystkich sklepów w 48 krajach świata - także w Polsce. Przyjmowane będą wszystkie ubrania, niezależnie od marki i ich stanu – czytamy na serwisie Sfora.pl.

Cel całej akcji jest bardzo szczytny. Używane ubrania klientek, które będą w dobrym stanie, trafią bowiem do sprzedaży w najbiedniejszych krajach naszego globu. Pozostałe z kolei zostaną wykorzystane do produkcji ścierek, materiałów izolacyjnych, czy chociażby dywanów. – Ta inicjatywa jest elementem proekologicznej i prospołecznej polityki naszej marki – tłumaczy Karl-Johan Persson, dyrektor generalny H&M.

Zamierzacie skorzystać z tej okazji i wymienić swoje stare ubrania na bony zakupowe?

Polecane wideo

Komentarze (64)
Ocena: 5 / 5
liliana (Ocena: 5) 18.02.2013 11:19
wczoraj dzwonilam do hm w katowicach duzo czasu mi zajelo namierzenie sklepu gdzie bedzie mozliwosc wymiany ciuchow na bon az w koncu sie udalo. niby miala byc ta kampania od poczatku lutego a juz mamy 18. pani przez telefon powiedziala mi ze owszem startuja od jutra i za kazda reklamowke ciuchow dostane bon o wartosci......az 5zł!!! to jakas kpina!! mam markowe ciuchy w ktorych juz nie chodze i wszystko to zapakowalam w 4 reklamowki i mam za to dostac 20zł?!!! dla mnie to poprostu jakas WIELKA SCIEMA koncernu. dlatego z czystym sumieniem nie polecam wam tej pseudowymiany.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2012 21:28
ciekawe ile trzeba bd oddac
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.12.2012 16:39
jasne dziecia w kambodzy dadza te stare lachy w zamian za szycie dzinsow
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2012 19:25
to już wolę za darmo biednym oddać niż Hm-owi żeby sprzedawali biednym
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2012 16:20
Ich ciuchy po 1 praniu zamieniają się w szmaty. A cena za szmatkę 80 zł =/.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie