Gdzie jest udo modelki?

Nawet mistrzom retuszu zdarzają się wpadki - trzecia ręka, brak pępka... Tym razem zgubili udo.
Gdzie jest udo modelki?
11.11.2008

Już podczas sesji zdjęciowych modelki pokrywane są tonami kosmetyków, aby były jeszcze piękniejsze. Po wybraniu odpowiednich zdjęć trafiają one w ręce grafików, którzy z otłuszczonego brzucha zrobią kaloryfer, a z kurzych łapek skórę nastolatki.

Niestety, potem takie zdjęcia stają się wzorcem dla nastolatek, które próbują być tak chude jak ich idolka i dziwią się, że ich skóra się starzeje, nie jest idealnie gładka. W Internecie pełno jest zdjęć, które poprawiane w pośpiechu ujrzały światło dzienne, mimo że zawierają photoshopowe wpadki - modelka z płaskim brzuchem, bez pępka, Beyonce z trzecią ręką.

Tym razem specjaliści od retuszu zgubili całe udo wychudzonej do szpiku kości modelki. Jej noga dziwnie się spłaszcza w kolanie i nagle znika. Wpadki można mnożyć - prezydent Sarkozy z dodatkową nogą, redaktorzy „Marie Claire", którym zapomniano zretuszować odbicia, czy talerz unoszący się w powietrzu.

Polscy graficy podczas retuszu też czasem zbytnio popuszczają wodze fantazji - słynna przerwa między jedynkami Moniki Olejnik zniknęła na billboardach, a Maryla Rodowicz zyskała twarz szesnastolatki.

Polecane wideo

Komentarze (140)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.05.2009 19:51
Sarkozy nie ma dodatkowej nogi. To po prostu idzie za nim Wacek albo Placek
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.04.2009 14:01
to obejrzyjcie sobie stsep, reka z prawej strolny i reka nag glowa beyonce to rece tancerki haha, ale Wy jestescie durni ze we wszystko wierzycie graficy nie bawia sie w obrobke zdjec z wystepu na srodku manhatanu<hahaha>
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.03.2009 15:47
owszem za beyonce stoi tancerka ale hmm to napewno nie jest ręka tej tancerki.. ewidentny blad grafikow...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.03.2009 16:09
za beyonce stoi tancerka!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2009 12:58
,,Gdzie jest udo modelki? Wtorek, 11 listopada 2008 Tagi: lifestyle, jak pomóc mężczyźnie bez erekcji " E, gdzie tu jest napisane o erekcji?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie