Jak kobiety lubią wyglądać? (Recepta na sexy look, dodający nam masę pewności siebie)

Francuski manicure, delikatna opalenizna, wysokie obcasy – co jeszcze?
Jak kobiety lubią wyglądać? (Recepta na sexy look, dodający nam masę pewności siebie)
25.11.2012

Chyba nie ma na świecie kobiety, która byłaby w pełni zadowolona ze swojego wyglądu. Podobno przeciętna przedstawicielka płci pięknej potrafi krytykować się nawet 40 razy dziennie... Czasem jednak bywają takie dni, że możemy w końcu powiedzieć – „Tak! Dzisiaj czuję się naprawdę atrakcyjnie!”

O jaki wygląd dokładnie chodzi? Okazuje się, że można scharakteryzować go w kilku słowach: delikatna opalenizna, francuski manicure, lekko rozjaśnione, długie włosy, przydymione oczy, 7-centymetrowe obcasy i dopasowana ołówkowa spódniczka. Taka stylizacja sprawi, że każda przedstawicielka płci pięknej poczuje się naprawdę atrakcyjnie – twierdzą brytyjscy naukowcy.

Skąd ten wniosek? Badacze doszli do niego na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród ponad tysiąca kobiet. Okazało się, że współczesne panie mimo że starają się wypracować swój własny, oryginalny styl, to i tak ostatecznie najlepiej czują się w klasycznym, eleganckim wizerunku.

Taki look dodaje im największej pewności siebie, sprawia, że nabierają śmiałości do mężczyzn, a także stają się bardziej przebojowe.

Zgadzacie się z tą tezą?

Komentarze (54)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2012 16:03
mniej najwięcej pewności siebie dodaje dobrze zrobiony makijaż ;) a najbardziej spojrzenie, dlatego przedłużam rzęsy metodą secret lasjes 1:1 i zawsze oczy wyglądają super !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.11.2012 15:09
ostatnio wyszlam w takiej spodnicy czarnych rajtuzach i obcasach, a mam 173 i zostalam zjechana ! ze chuda jestem pff nienawiedze tego ! to najgorsza obraza jak mi ktos tak mowi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.11.2012 01:47
Wszystko musi być perfect :) 1. Włosy długie, zadbane i bez widocznych odrostów 2. Makijaż stosowny do okazji 3. Brwi wyregulowane i odpowiednio podkreślone 4. Paznokcie u stóp i u dłoni zadbane - french, czerwień, róż... 5. Opalenizna lekka 6. Ciało wydepilowane, zgrabne 7. Ładne, stosowne do okazji ubrania i dodatki ....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2012 05:36
chyba bym sie zabiła jakbym tak wyglądała
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2012 21:16
ja tam najbardziej sexy czuję się w nowej bieliźnie, albo nago, ale jak kto woli...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo