Rekrutacja przez portal zakupów grupowych: Tak się teraz zapisuje na studia licencjackie!

Semestr można tam kupić nawet za połowę ceny regularnej.
Rekrutacja przez portal zakupów grupowych: Tak się teraz zapisuje na studia licencjackie!
09.11.2012

Semestr nauki tańszy o prawie tysiąc złotych, obniżone kryteria rekrutacyjne, prezenty do indeksów – tak dzisiaj zachęca się w Polsce młodych ludzi do studiowania na uczelniach prywatnych.

Niż demograficzny nie pozostawił suchej nitki na płatnych szkołach wyższych, które z powodu braku chętnych borykają się z ogromnymi problemami finansowymi. Na całej sytuacji korzystają oczywiście uczniowie, którzy, licząc na tańsze opłaty, uczelni dla siebie szukają coraz częściej na portalach zakupów grupowych.

Na Grouponie między odkurzaczami, usługami kosmetycznymi i zagranicznymi wycieczkami pojawiło się ostatnio mnóstwo ofert edukacyjnych – donosi "Gazeta Wyborcza". Semestr studiów licencjackich można tam kupić już za połowę ceny.

Uczelnie, które promują się w ten sposób tłumaczą, że studia to usługa jak każda inna, a potencjalny student jest po prostu klientem, który wpłacając określone pieniądze, oczekuje konkretnych rezultatów – przede wszystkim zwiększenia poziomu swojej wiedzy oraz dyplomu.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Najpopularniejsze imiona dla dzieci w Polsce - Toruń, Olsztyn, Poznań, Lublin i inne miasta

Zobacz, co jest teraz na topie w Twoim regionie.

Idealna doba według kobiety

8 godzin snu, 36 minut pracy, 1,5 godziny seksu – ale z nas hedonistki!

Komentarze (15)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2012 11:06
Ja nie wiem, dlaczego tak się psioczy na ludzi którzy chodzą na studia prywatne lub zaoczne. Czy lubie nie rozumieją tego, że nie każdy ma takie warunki, tak bogatych rodziców, by mogli mnie oni utrzymywać przez 5 kolejnych lat? Jasne, że chciałabym iść na państwową i nie musieć tyrać w tygodniu, mieć czas dla siebie i w ogóle czuć się jak w liceum jeszcze... Studia nie są tylko dla bogatych ludzi.
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2012 11:01
no dobra narzekają tak na szkoły prywatne a okazuje się po pierwsze, że ludzie są lepiej wykształceni po takiej szkole a po drugie idą na taki kierunek jaki chcą a nie jaki musza na państwówce. Popatrzcie na szpitale PAŃSTWOWE jak funkcjonują czy inne szkoły PAŃSTWOWE, jedno wielkie gówno
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2012 10:00
Ciekawe, ciekawe. Uważam, że internet jest skarbnicą wiedzy i jeżeli uczelnia nie ma akurat zbyt wielu chętnych to dlaczego nie sprzedać się w właśnie taki sposób... Ja o mojej szkole ( a chodzę do Progresu na masaż), dowiedziałam się też z internetu, tyle że z jednego z for internetowych. Jak ktoś chce się teraz dowiedzieć czegokolwiek to wiadomo, że szuka na necie!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2012 07:41
i bardzo dobrze, nie wszystkich stac zeby placic takie pieniedza za studia a chetnych jest sporo i to nie jest kupienie sobie studiów bo jezeli sie nie nauczysz to nie zdasz, nie mówiąc tu o obronie licencjatu czy magisterki...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2012 01:02
Czekam aż będzie można przez Grupon kupić zniżkę na mandat albo kwaterę na cmentarzu...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo