Co ludzie robią z milionami $ wygranymi na loterii? (ZASKAKUJĄCE wyniki SONDAŻU)

Wszyscy szczęśliwcy zachowują się w bardzo podobny sposób.
Co ludzie robią z milionami $ wygranymi na loterii? (ZASKAKUJĄCE wyniki SONDAŻU)
27.10.2012

Luksusowe wczasy, willa z basenem, markowe ciuchy... Na co ludzie wydają pieniądze wygrane na loterii? Jakie kroki podejmują szczęściarze, którym udało się trafić mityczną „szóstkę” w lotto?

Zachowaniom świeżo upieczonych milionerów postanowili przyjrzeć się bliżej eksperci z Oxford Economics. Ich wnikliwe analizy pokazały dosyć zaskakującą prawidłowość. Otóż okazało się, że większość osób, które wygrały na loterii duże sumy postępuje według ściśle określonego schematu.

80 procent szczęśliwców najpierw rzuca swoją dotychczasową pracę. Później większość milionerów kupuje nowy dom, na który wydaje około 1,4 miliona dolarów. Blisko 70 procent osób decyduje się również na zakup luksusowego samochodu oraz wakacje w tropikach. Na cele charytatywne pieniądze wpłaca zaledwie 30 procent szczęśliwców – podsumowuje Sfora.pl.

Co ciekawe, większość brytyjskich milionerów w krótkim czasie wydaje ponad połowę swojej wygranej, pozostałe pieniądze lądują zwykle na bankowej lokacie lub zostają zainwestowane.

A Wy, co zrobiłybyście z wygraną na loterii?

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Zawody bez przyszłości: Napracujesz się jak wół, a i tak nic z tego nie będzie!

Komu w Polsce wiedzie się najgorzej?

ABSURD: Państwo sfinansuje bezrobotnym wizytę u kosmetyczki i fryzjera (HELLO?!)

Nowy, kontrowersyjny projekt polskich urzędników.

Komentarze (55)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.11.2012 16:49
kupiłabym sobie dom w pięknej okolicy, na jakimś odludziu przy jeziorze, dobrej jakości instrumenty muzyczne i poszła na jakiś ciekawy kierunek studiów, po którym ciężko znalezc teraz pracę, tak dla własnej wiedzy i ciekawości, jakąś etnologię, antropologię kulturową, a po studiach żyłabym sobie spokojnie i muzykowała do oporu;) część wygranej wpłaciłabym na WWF albo inną organizację, a za resztę pieniędzy żyłabym sobie i kupowała mnóstwo książek i płyt
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.10.2012 10:23
mój mąż wygrał w totka grubo ponad 100 tyś, na co wydał ,?? na kochankę ,i swoje nie ślubne dziecko ,oskubało go co do grosza ,,,,a jak już się skończyła kasa ,to z banku 10 tyś pożyczki ,bo nie miał na spłatę kredytu ,,, dla rodziny przeznaczył 5 tyś, dziś ,nie śmierdzi groszem ,
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2012 16:26
zakuuupy :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2012 15:19
a ja stałbym się kredyto-maniakiem :) wszystko brałbym w kredyty :) dlaczego ponieważ odsetki od wygranej by spłacały moje kredyty :) po 20 latach mialbym dalej moja wygraną na koncie luksusowy dom samochód itd :) i firmy które bym pootwierał :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2012 14:47
oczywiście prawie nikt z komentujących nie wsparłby jakichś fundacji charyatywnych, smutne. ja najpierw bym pospłacała kredyty, pomogła mojej rodzinie i narzeczonego, kupiła mieszkanie i resztę odłożyć.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo