ABSURD: Państwo sfinansuje bezrobotnym wizytę u kosmetyczki i fryzjera (HELLO?!)

Nowy, kontrowersyjny projekt polskich urzędników.
ABSURD: Państwo sfinansuje bezrobotnym wizytę u kosmetyczki i fryzjera (HELLO?!)
21.10.2012

Kobieta zawsze powinna wyglądać nienagannie, ale podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie może sobie pozwolić nawet na najmniejszą wpadkę. Doskonale zdają sobie z tego sprawę urzędnicy z pośredniaków na południu Polski, którzy postanowili sfinansować bezrobotnym wizyty u fryzjera i kosmetyczki.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do młodych, bezrobotnych matek w wieku 20-30 lat – opowiada Halina Pulnik z urzędu pracy w Siemianowicach. Urząd wpadł na taki pomysł m.in. po ankietach wśród bezrobotnych. Wynikało z nich, że mają oni niską samoocenę z powodu własnego wyglądu – wyjaśnia "Rzeczpospolita".

Kobiety ze Śląska i Małopolski dostaną talony o wartości prawie 2,3 tys. złotych. Będą mogły za nie wykupić sobie profesjonalny zabieg upiększający bądź też udać się na wizytę do stomatologa. Część funduszy przeznaczona zostanie również na kursy zawodowe i staże.

A wszystko oczywiście za pieniądze podatników...

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Więcej ludzi wierzy w istnienie UFO niż Boga. Czyżby religia w szkole nie miała sensu?

Naukowcy obserwuję proces powstawania nowej religii - UFOLOGII.

Najbardziej denerwujące dźwięki: Te odgłosy doprowadzają nas do szewskiej pasji! LISTA

Już na samą myśl o nich włosy stają nam dęba.

Komentarze (83)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.10.2012 22:53
POPRAWCIE ten artykuł bo NIE jest w nim napisane że z dotacji mogą skorzystać tylko "MATKI SAMOTNIE wychowujące dzieci"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.10.2012 02:16
SUPER NIECH POMAGAJA BEZROBOTNYM ALE TYM KTORZY TEGO POTRZEBUJA I NIE W TAKI SPOSOB BO TO CHORE!!!!!!!!!! NIECH POMOGA BIEDNYM RODZICOM KUPIC PODRECZNIKI DO SZKOL DLA DZIECI ALBO DODADZA NP NA OPAŁ CZY JEDZENIE ALE KOSMETYCZKA!!!!!!!!!!!!!! DLACZEGO TAM GDZIE POTZREBA POMOCY TO JEJ NIE MA ......CO ZA ABSURD!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.10.2012 09:00
to chyba wlasnie na tym sie opiera ze po to sie uczymy przez zycie pewnych zasad zeby o siebie zadbac nie rozumiem dlaczego te kobiety maja dostac to za darmo skoro duzo z nas musialo samemu dochodzic do tych rzeczy i placic duze pieniadze chociazby za wizyty u stomatologa czy ortodonty itp : / nie moge tego pojac to jest tylko promowanie bycia nieudacznikiem zamiast nauki ze trzeba sobie w zyciu radzic :|
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2012 11:33
powiem jedno.....po ch*j inwestować w fryzjera, kosmetyczkę czy cokolwiek dla bezrobotnych kobiet czy matek wszystko jedno skoro nawet ludzie piękni, ambitni, zdolni, wykształceni, znający 5 języków obcych itp itd nie mogą znaleźć pracy???. Załatwcie im miejsca pracy albo kursy dokształcające, albo staże, albo praktyki a nie wizyty u kosmetyczek czy fryzjerów!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2012 10:20
papilot zapomnial dodać że projekt odnosi się do kobiet, które są samotnymi matkami... jak ktoś chce streszczać informacje to niech to robi dobrze a nie ludzi wprowadza w błąd
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo