KOLEJNA PODWYŻKA CEN: Chleba, mięsa, serów, kawy... Co jeszcze mocno zdrożeje?

Wszystko drożeje, tylko pensje stoją w miejscu.
KOLEJNA PODWYŻKA CEN: Chleba, mięsa, serów, kawy... Co jeszcze mocno zdrożeje?
22.09.2012

W ostatnich miesiącach ceny żywności tyle razy poszły w górę, że wielu z nas przestało już śledzić sytuację panującą na rynku. Może to i dobrze, bo przyglądając się uważnie temu, co dzieje się ostatnio w polskich sklepach, można naprawdę nieźle się zdołować...

Kolejne fale podwyżek wyciskają z naszych portfeli coraz więcej. A to dopiero początek... Już niedługo ceny mięsa wieprzowego podskoczą o 11 procent, mleka o 10,6 procent, kawy o 9,5 procenta, serów o 10,6 procenta – wylicza Fakt.pl. Więcej zapłacimy również za makarony, chleb i mąkę. Tradycyjnie już wzrosną również ceny benzyny oraz opłaty za prąd i gaz.

Aż strach pomyśleć, co będzie działo się przed Bożym Narodzeniem. Wtedy to dopiero wszystko zdrożeje...

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Polacy kilka lat z rzędu chodzą w tych samych ubraniach. Już nas nie stać na ciuchy...

To prawdziwy kryzys branży odzieżowej. Kolejne butiki padają jak muchy.

6 zawodów, po których jest praca

Mamy ranking profesji, które gwarantują pewne zatrudnienie i naprawdę niezłe zarobki. W czym warto się specjalizować?

Komentarze (30)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.09.2012 18:06
Potwierdzam! Gdybym miala te £1000 mc w Polsce czyli powiedzmy 5000zl to super, a Anglii i Londynie to bieda! Zaplacisz pokoj, telefon, bilet, jedzenie i po wyplacie! To zenada, zeby w tak drogim kraju byla taka marna placa!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.09.2012 11:12
Wszystko ok wszedzie jest drogo,wszedzie produkty drozeja ,ale ludzie to i pensja musi podskoczyc a nie co to ma w ogole znaczyc . Ciekawe co nas czeka po nowym roku z pewnoscia znow podwyzki. No nic po prostu trzeba kombinowac bo i edukacja nie gwarantuje pozniejszego zycia na poziomie :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2012 16:19
Do Anglii nie ma juz tak naprawde po co wyjezdzac: drozyzna jak nie wiem(mieszkania, jedzenie, edukacja, transport, uslugi, rachunki), zenujaco niskie place, wiecznie brzydka pogoda, brud, smrod, tlok, korki, mnostwo ludzi z calego swiata, bardzo wysoka przestepczosc i bezrobocie, coraz wyzsze ceny wszystkiego, zalosny poziom leczenia NHS...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2012 15:26
Tuskosik- zabierał biednym, dawał bogatym
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.09.2012 22:34
Gdybym tylko miała możliwość, wyprowadziłabym się z Polski. Tutaj ciężko o godne życie, kiedy człowiek zarabia "1500 na rękę" (o ile w ogóle ma pracę), a tu do zapłacenia mieszkanie, rachunki, jedzenie, samochód (o ile kogoś stać), nie wspominając o posiadaniu dzieci (toż to teraz tylko dla bogaczy!), czy np. kupieniu nowych ubrań i butów na jesień/zimę. Rząd robi sobie z nas żarty! Oni za nicnierobienie zgarniają ok. 10 tysięcy miesięcznie z naszym podatków i wydaje im się, że w Polsce żyje się świetnie. Wszystko drożeje, pensje nadal na niskim poziomie... Tylko uciekać z tej Polski!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo