Yoda to jedyny na świecie kociak z czterema uszkami. Biedny maluch, ale jaki słodki! ;-)

Choć ma dwie pary uszu, podobno słyszy całkowicie normalnie.
Yoda to jedyny na świecie kociak z czterema uszkami. Biedny maluch, ale jaki słodki! ;-)
22.07.2012

Gdyby Batman miał kota, zwierzę z pewnością wyglądałoby właśnie jak Yoda. Ten słodki kociak zawdzięcza bowiem swój nietypowy wygląd… dodatkowej parze uszu.

- Kilka lat temu zobaczyliśmy na ulicy uroczego kotka. Błąkał się wokół śmietnika, więc go przygarnęliśmy – wspomina Valerie Rock. Z kolei jej mąż Ted dodaje: - Wcześniej mieliśmy przez 20 lat kota, który niestety zdechł ze starości. Jego odejście było dla nas tak traumatyczne, że postanowiliśmy więcej nie przygarniać zwierząt. Ale Yoda wyglądał tak słodko z tymi uszkami! Nie mogliśmy zostawić go na pastwę losu.

cat Yoda

Natychmiast po `adopcji` Yody, państwo Rock udali się z nim do weterynarza. – Lekarz obejrzał uszy naszego kota i powiedział, że taki przypadek widzi pierwszy raz w życiu. Poszperał w Internecie i wyczytał, że kiedyś taki kot urodził się również w Niemczech – tłumaczy Valerie. – Zrozumieliśmy wówczas, że Yoda jest wyjątkowy.

cat Yoda

Kobieta dodaje również, że wszyscy zawsze są ciekawi, czy jej kot słyszy podwójnie. – Myślę, że z jego słuchem nie dzieje się nic nadzwyczajnego – mówi.

Naszym zdaniem Yoda jest uroczy! A Wam jak się podoba?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Bieliźniarskie odkrycie archeologiczne: W XV wieku panie też nosiły sexy staniczki! (FOTO)

To odkrycie przewraca do góry nogami całą dotychczasową historię mody.

TATUAŻE: Co 3. osoba żałuje swojej decyzji i chce usuwać. Niestety to niełatwe i zostawia blizny!

Czujesz pokusę? Przemyśl to raz jeszcze!

Komentarze (35)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.07.2012 23:19
Boziu jaki słodziak :D wygląda jak mały koci Omen hahahaha uroczy!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.07.2012 23:17
na bank z Czarnobyla spierd*lił
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.07.2012 17:10
Wygląda zabawnie. I nie jest biedny, tylko wyjątkowy...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2012 14:07
Jeżeli to go nie boli to po co piszecie w nagłówku ze 'biedny' ? Nie jest biedny jest wyjątkowy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2012 12:31
Ponad 2 miliony psów jest brutalnie zabijanych każdego roku w Korei Południowej. To ponad 5,000 psów dziennie, które jest duszonych, podpalanych, rażonych prądem lub bitych na śmierć dla ich mięsa Pomimo zakazu reklamowania się na głównych ulicach czy po angielsku, ponad 6,000 restauracji obecnie serwuje psie mięso w Korei Południowej.I nie są one zamykane. Możesz pomóc nam zmienić życie milionów psów. Międzynarodowe wsparcie przeciwko torturowaniu psów i spożywaniu psiego mięsa jest jedyną drogą aby wymusić na rządzie Korei Południowej realne przestrzeganie praw zwierząt i zakazanie "psiego" przemysłu w każdej formie. Ta petycja zostanie przedstawiona przedstawicielom Koreańskiej administracji państwowej w Seulu przez Koreańskich Obrońców Praw Zwierząt kiedy zostanie zebranych co najmniej 1 milion podpisów. uniteddogs.com/stopkillingdogs/ Ponad 600 tys. ludzi podpisało tą petycję. Pomóż, nie bądź obojętny !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo