Ta reklama zbulwersowała cały świat: Zmarli celebryci zakopują w grobie swoich żywych konkurentów

Dałoby się to zrobić jeszcze dosadniej?
Ta reklama zbulwersowała cały świat: Zmarli celebryci zakopują w grobie swoich żywych konkurentów
Fot. Fakt.pl
18.07.2012

Nie od dziś wiadomo, że dobra kampania reklamowa to podstawa sukcesu. Dzisiaj, aby zaistnieć na rynku, trzeba prowokować… A ponieważ współczesnych odbiorców trudno jest już czymkolwiek zadziwić, specjaliści od promocji prześcigają się w coraz bardziej absurdalnych wizjach.

Ostatnio na przykład pewna chilijska gazeta zdecydowała się na opublikowanie dosyć... makabrycznych fotek. Reklamy El Mostradorpokazują nieżyjących już celebrytów, którzy w specjalnie wykopanych grobach grzebią inne znane na całym świecie osobistości – relacjonuje Fakt.pl.

I tak, na jednym z obrazków widzimy Amy Winehouse, która z łopatą w ręku pochyla się nad grobem Kate i Williama. Kolejna fotka przedstawia Steva Jobsa grzebiącego słynnego twórcę WikiLeaks Juliana Assagne. Wszystkie zdjęcia podpisane są dwuznacznym zwrotem: News changes fast.

Pomysłowe czy raczej żenujące?

el monstrador

Fot. Fakt.pl

Więcej na Fakt.pl: Szokująca reklama gazety. Amy Winehouse grzebie Kate i Williama!

Zobacz także:

Poniedziałkowy poranek - to dziś szykowałaś się do porannego wyjścia z domu najdłużej!

Sprawdźcie, czy spędziłyście przed lustrem tyle samo czasu, co statystyczna kobieta!

Japońskie Kiri-e, czyli dzieła sztuki wycięte z papieru: MISTRZOWSKIE, precyzyjne, piękne!

Aż trudno uwierzyć, że do ich stworzenia potrzebne były jedynie zwykłe nożyczki.

el monstrador

Fot. Fakt.pl

Kontrowersyjna reklama chilijskiej gazety El Monstrador.

Polecane wideo

Komentarze (20)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2012 12:44
Ponad 2 miliony psów jest brutalnie zabijanych każdego roku w Korei Południowej. To ponad 5,000 psów dziennie, które jest duszonych, podpalanych, rażonych prądem lub bitych na śmierć dla ich mięsa Pomimo zakazu reklamowania się na głównych ulicach czy po angielsku, ponad 6,000 restauracji obecnie serwuje psie mięso w Korei Południowej.I nie są one zamykane. Możesz pomóc nam zmienić życie milionów psów. Międzynarodowe wsparcie przeciwko torturowaniu psów i spożywaniu psiego mięsa jest jedyną drogą aby wymusić na rządzie Korei Południowej realne przestrzeganie praw zwierząt i zakazanie "psiego" przemysłu w każdej formie. Ta petycja zostanie przedstawiona przedstawicielom Koreańskiej administracji państwowej w Seulu przez Koreańskich Obrońców Praw Zwierząt kiedy zostanie zebranych co najmniej 1 milion podpisów. uniteddogs.com/stopkillingdogs/ Ponad 600 tys. ludzi podpisało tą petycję. Pomóż, nie bądź obojętny !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2012 23:18
Słabe wykonie. Bardzo.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2012 17:17
Uwaga, darmowy konkurs dla każdego. Odpowiedz na pytanie " Za co lubisz Wielką Brytanię?" i zgarnij komplet biżuterii! Szczegóły na kambreeze.blog.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2012 15:47
Z jednej strony ta reklama jest bulwersująca i nie wiem jak poczułabym się na miejscu rodziny zmarłych, wykorzystano wizerunki ukochanych osób w sposób, który pewnie ich zrani. Ale z drugiej strony daje do myślenia - czy nie tak właśnie jest? Czy nie tak wygląda dzisiejszy świat..? To nie jest dobre, oczywiście że nie. To jest GORZKA PRAWDA.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2012 15:40
pomysłowe. coś w tym jest, że ktoś kto umiera nagle zyskuje 'fanów'
odpowiedz

Polecane dla Ciebie