TATUAŻE: Co 3. osoba żałuje swojej decyzji i chce usuwać. Niestety to niełatwe i zostawia blizny!

Czujesz pokusę? Przemyśl to raz jeszcze!
TATUAŻE: Co 3. osoba żałuje swojej decyzji i chce usuwać. Niestety to niełatwe i zostawia blizny!
18.07.2012

Marzysz o tatuażu? Zanim go sobie zafundujesz, lepiej zastanów się dwa razy. Z badań Brytyjskiego Stowarzyszenia Dermatologów wynika jednoznacznie – już co trzeci posiadacz „dziary” po latach bardzo żałuje swojej decyzji – donosi dziennik.pl.

Wiele osób twierdzi, że gdyby mogli cofnąć czas, nigdy nie zdecydowaliby się na taką formę ozdobienia ciała. Nie przekonują ich nawet argumenty mówiące o tym, że przecież tatuażu można pozbyć się laserowo.

Mało kto decyduje się na tego typu zabiegi. Posiadacze niechcianej ozdoby tłumaczą, że usuwanie tatuażu z ciała to przecież bardzo długi i kosztowny proces, a efekty są często przeciętne. Poza tym, w większości przypadków na ciele zostają blizny.

Wciąż nie wiesz, czy zrobić sobie tatuaż? Przeanalizuj dokładnie wszystkie argumenty za i przeciw. A jeśli zdecydujesz się na tego typu ozdobę, pokochaj ją jak własne ciało!

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Poniedziałkowy poranek - to dziś szykowałaś się do porannego wyjścia z domu najdłużej!

Sprawdźcie, czy spędziłyście przed lustrem tyle samo czasu, co statystyczna kobieta!

Japońskie Kiri-e, czyli dzieła sztuki wycięte z papieru: MISTRZOWSKIE, precyzyjne, piękne!

Aż trudno uwierzyć, że do ich stworzenia potrzebne były jedynie zwykłe nożyczki.

Komentarze (121)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.07.2012 17:26
Co Wy wiecie... Usuwanie tatuażu jest łatwe (wystarczy pójść do dobrego salonu), nie pozostawia blizn (dobry salon = dobry sprzęt + wykwalifikowani ludzie). Jedyne minusy, to czas i koszty. Poza tym, jeśli ktoś dobrze przemyślał motyw na tatuaż, poszedł do doświadczonego tatuatora, to na pewno nie będzie żałował. Żałują tylko te osoby, które zrobiły tatuaż pod wpływem impulsu, przelotnego zauroczenia, albo poszły do kiepskiego studia.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2012 18:18
Masakra..trzeba sie zastanowić nad tym co sie robi..a nie zrobic byle co, a potem zalowac. Ja mam 3 tatuaze i na pewno na tym sie nie zakonczy. i zdecydowanie nie zaluje :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2012 11:34
ja mam 25 lat i jeden tatuaż, choć już teraz wiem, że na pewno nie ostatni. decyzje podejmowałam długo bo wahałam się 3 lata- teraz jestem bardzo zadowolona. jedyną rzeczą o której warto pamiętać, to przemyślany motyw i dobry 'wykonawca', bo to nie dziwne, że się żałuje jeśli pod wplywem chwili wytatuowało się imię faceta, albo dało się wydziarać koledze z osiedla. Dobrze zrobiony tatuaż, który coś dla nas oznacza nie znudzi się bo stanie się po prostu częścią nas. Częścią naszego ciała. Co do gojenia, to zapewne sprawa indywidualna, ale mnie tatuaż zagoił się w 2 tyg, goił się ładnie - smarowałam bepanthenem (dosyć często go nawilżając). Najwiekszym problemem było brudzenie się od maści ciuchów, ból do przejścia:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2012 22:17
Kazdy tatulaz jest rzeczą indywidualna dla każdej osoby ja mam na przedramieniu napis ,, kocham mamę i tatę "i była to najlepsza rzecz w moim życiu
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2012 21:53
ja swojego tez wogole nie zaluje. mam na udzie wytatuowana podwiazke z duuza kokarda i uwazam ze byla to jak najbardziej sluszna decyzja :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo