Jaką karę możesz dostać za kąpiel w miejskiej fontannie? (+ sekrety składu takiej wody...)

Lepiej poszukaj innych sposobów na ochłodzenie się w czasie upałów.
Jaką karę możesz dostać za kąpiel w miejskiej fontannie? (+ sekrety składu takiej wody...)
08.07.2012

Masz już dość upałów? Chodzenia po nagrzanym asfalcie? Podróżowania w zatłoczonych autobusach bez klimatyzacji? Zanim jednak skoczysz do pierwszego mokrego miejsca, jakie napotkasz na drodze, lepiej dobrze się zastanów!

Chwilowa ulga spowodowana kąpielą w miejskiej fontannie może bowiem skończyć się... wysokim mandatem. W tym roku Straż Miejska nie zamierza być pobłażliwa. Osoby, które w ten sposób szukają ochłody mogą zapłacić nawet 250 zł – informuje Rzeczpospolita.

Jednak to nie jedyny powód, dla którego należy unikać chłodzenia się w miejskich fontannach. W takich miejscach aż roi się od różnego rodzaju pasożytów, grzybów i bakterii. Chwilowy moment zapomnienia może skończyć się bardzo groźną infekcją...

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Cera MODELEK. Jak o nią dbają, żeby była NIESKAZITELNA?

Dla modelek dbanie o skórę to nie wybór. To obowiązek i inwestycja. Zastosuj się do ich porad, aby mieć cerę jak milion dolarów!

10 cennych porad, JAK CZUĆ SIĘ ŚWIETNIE W BIKINI - dla walczących z kompleksami!

Lato zapasem, a ty martwisz się swoją sylwetką? Spokojnie!

Komentarze (22)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.07.2012 19:49
A ja dostałem 500zł :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.07.2012 21:20
ja dużo razy widziałam jak zule wczesnym rankiem się tam 'myją' ;P LOL
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.07.2012 17:52
Karteczkę i długopis weź i wejdź na to pytanko xD 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone ? zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości. Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń ? Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik ? grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.07.2012 09:33
Polecam rozstawienie maluchom basenu ...na pewno na tym lepiej wyjdą..... Ja zakończyłam kąpiele w jeziorze dwa lata temu- dałam nurka i gdy już się wynurzyłam tuż przed nosem ujrzałam wielką kupę ....ludzie to są świnie .Wiadomą sprawą jest że każdy sika do wody -nie zwracamy na to uwagi ,bo po prostu tego nie widać ,inną rzeczą jest kupa -od razu człowiekowi odechciewa się kąpieli. Od tego momentu w wakacje jeździmy z rodziną co jakiś czas nad morze z świadomością że fale "robią swoje"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.07.2012 01:35
ja jeebie jak czyta wasze komentarze, o ffuuuu jaka woda jest brudna! a myslicie ze kapiecie sie nad jeziorkiem w czystszej ? japrdl
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo