Sprzątanie może być przyjemnością! I wcale nie chodzi o skuteczne detergenty, ale o...

Zobaczcie, co w głębi duszy, sądzi na ten temat większość kobiet.
Sprzątanie może być przyjemnością! I wcale nie chodzi o skuteczne detergenty, ale o...
18.06.2012

Na temat sprzątania pokutuje wiele mitów. Jednym z nich jest przekonanie, że domowe porządki to dla większości kobiet istny koszmar, czynność, którą wykonuje się pod wielkim przymusem.

Jak jednak jest naprawdę? Czy rzeczywiście zmywanie, polerowanie i szorowanie kojarzy nam się aż tak negatywnie? Na te pytania postanowiła znaleźć odpowiedź brytyjska psycholog dr Jane McCartney. I co się okazało?

W anonimowych ankietach kobiety przyznały jednoznacznie, że tak naprawdę lubią od czasu do czasu wysprzątać swoje mieszkanie na błysk. I wcale nie chodzi o to, że nie mogą już znieść życia w brudzie.

Intensywne sprzątanie sprawia im po prostu przyjemność i satysfakcję. Poza tym, przedstawicielki płci pięknej stwierdziły, że wykonując domowe obowiązki, mają po prostu poczucie pełnej kontroli nad tworzeniem domowego otoczenia – donosi Sfora.pl

Co ciekawe jednak, większość z nas wcale nie ma zamiaru przyznawać się partnerom do swoich porządkowych pasji. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dużo lepiej będzie pozostawić mężczyzn w błogiej nieświadomości…

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

PSYCHOTEST: Jak będzie wyglądało Twoje życie za 10 lat? (PROGNOZA OSOBISTA)

Sprawdź, jaką niespodziankę szykuje dla Ciebie los! Psychotest przygotowała Wróżka Nunila.

Najohydniejsze kolczyki świata. Fuuuj, kto wymyślił takie paskudztwa?

Jedne przypominają zdechłe szczury, inne małe peniski. Wyobraźnia niektórych ludzi naprawdę nie zna granic!

Polecane wideo

Komentarze (15)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.09.2012 12:37
nie tyle samo sprzątanie jest przyjemnością co porządek dzięki nim uzyskany ;) sama odkąd nabyłam nowy odkurzacz widze, że ta robota ma sens. mpm bora ma wodny filtr, nie fruwaja mi żadne farfocle w powietrzu, nic nie śmierdzi, no i kurzu jakby mniej :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.06.2012 13:03
lubię mieć porządek w domu:) nie jestem domatorką,ale właśnie szykując się na wyjazd, imprezę, zakupy miło wiedzieć gdzie co jest, nie szukać w bałaganie itp. wszystko ma swoje miejsce. Jeśli chodzi o kurz, to raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie wycieram i jest ok, nie mówię tu o kuchni,bo wiadomo trzeba częściej, jeśli w domu nie ma dzieci odkurzam też raczej raz w tygodniu. Mieszkam w sporym domu z rodzicami,ale sprzątam tylko ja, mama zajmuje się gotowaniem i oknami heh ma hopla na pkt.firan,zasłon, upięć itp. pozatym milej spedza sie czas w zadbanym, czystym domu. Nie ukrywam przed chłopakiem,że lubię porządek, on też zaczął zwracać na to uwagę,ale po 3,5 roku związku myślałam,że jednak bardziej bd o to zabiegał hehe. Teraz mam remont i malowanie,wiec muszę wy3mac ten biały pył prawie w całym domu,ale za to podłogi trzeba częściej zmiatać, czy odkurzać.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 18.06.2012 22:50
the-best-books-teen.blogspot.com/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.06.2012 22:00
Wysili się z tym ''artykułem''
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.06.2012 10:34
Uwielbiam sprzątam , ba jestem wręcz nałogową "sprzątaczką". Cenie sobie ład i porządek , dlatego codziennie dbam, by w moim domu było schludnie i czysto.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie