LEPKIE ręce są wśród nas: Co najczęściej kradną złodzieje w supermarketach?

Nie oszukujmy się: nawet przywłaszczenie jednego batonika JEST kradzieżą.
LEPKIE ręce są wśród nas: Co najczęściej kradną złodzieje w supermarketach?
10.06.2012

W dzisiejszych czasach sprzedawcy muszą mieć oczy dookoła głowy i cały czas bacznie pilnować swoich klientów. Wśród sklepowych gości zdarzają się bowiem notoryczni złodzieje, którzy potrafią przechytrzyć każdy system zabezpieczeń.

Z raportu przygotowanego przez organizację branżową National Retail Federation wynika, że tylko w samych Stanach Zjednoczonych 19 na 20 handlowców przyznaje, że w ostatnim roku padło ofiarą drobnych złodziei. Cztery lata temu stwierdziło tak tylko 16 na 20 handlowców – donosi Sfora.pl.

Jaki więc towar najczęściej pada łupem złodziei? W drogeriach i aptekach giną przede wszystkim leki przeciwbólowe, elektryczne szczoteczki do zębów, szampony i… testy ciążowe.

W sklepach spożywczych największą popularnością wśród złodziei cieszą się papierosy, alkohol i mleko dla dzieci. Notoryczni rabusie nie omijają również pawilonów odzieżowych. Tutaj ich łupem w masowych ilościach padają jeansy i torebki.

Sieci handlowe zabezpieczają się przed złodziejami jak tylko mogą. Montują najnowsze systemy zabezpieczeń i kamery, zatrudniają kilkunastu ochroniarzy. W Polsce na walkę ze sklepowymi złodziejami w każdym roku wydaje się blisko miliard złotych. Jednak czy to wystarczy?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

PSYCHOTEST: Jak będzie wyglądało Twoje życie za 10 lat? (PROGNOZA OSOBISTA)

Sprawdź, jaką niespodziankę szykuje dla Ciebie los! Psychotest przygotowała Wróżka Nunila.

Najohydniejsze kolczyki świata. Fuuuj, kto wymyślił takie paskudztwa?

Jedne przypominają zdechłe szczury, inne małe peniski. Wyobraźnia niektórych ludzi naprawdę nie zna granic!

Komentarze (30)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.06.2012 10:45
spam! gdzie jest moderator?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2012 23:45
piękna dziewczyna na zdjęciu :)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2012 19:38
Ja pracuję w Superdrug w Londynie i tutaj trzeba zwracać uwagę na każdego klienta, szczególnie panie z wózkami lubią sobie coś ukraść (bo w sumie mają gdzie wsadzić owe produkty). Najczęściej ludzie kradną kosmetyki, szczególnie drogich marek typu L'Oreal, Max Factor itd. Za to mój partner jest managerem w Superdrug w Westfield (Londyn) i mówił mi, że tam tracą średnio 1000 funtów w każdym tygodniu, co jest spowodowane tym, że klienci strasznie kradną.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2012 14:23
Ja kiedyś przypdkiem w budce wózka zyniosłam kawe nescafe ta w saszetce tej 80gco nalesze było ją widaća baba przy kasie nie widziała i raz też w wózku w biedronce pomidory
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2012 14:08
to nowa metoda zapuszczania włosów. wejdź na bloga, nabij wyświetleń i zobacz o co cho.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo