HIS BLACK DRESS: Blog o modzie dla facetów, którzy chcą nosić… sukienki (?!)

Promowanie transseksualizmu czy zacieranie różnic płci?
HIS BLACK DRESS: Blog o modzie dla facetów, którzy chcą nosić… sukienki (?!)
26.05.2012

W ostatnim czasie coraz więcej kobiet zakłada blogi modowe. Na swoich stronach dzielą się przy tym nie tylko własnymi pomysłami na stylizacje, ale również poglądami odnośnie muzyki, kulinariów, książek, czy filmów. W tym silnym nurcie opiniotwórczym zapragnął zaistnieć również… mężczyzna.

Michael Spookshow, założyciel bloga His Black Dress, tak pisze o sobie: - Jestem facetem, który kocha alternatywną modę. Dążę do tego, by zmienić społeczne patrzenie na to, w co mężczyźni powinni lub nie powinni się ubierać. I robię to w wysokich szpilkach, dziecinko! Mój blog skierowany jest do facetów, którzy nie lubią ograniczeń w modzie i chcą czuć się wolni.

Zobaczcie, jak Michael postrzega ową wolność. Waszym zdaniem to zacieranie różnic płci, czy raczej promowanie transseksualizmu?

 

His Black Dress
His Black Dress
His Black Dress
His Black Dress
His Black Dress
His Black Dress
His Black Dress

His Black Dress

Maja Zielińska

Zobacz także:

Kreatywne zdjęcia rąk - FOTOMANIPULACJE, które mogą mocno zaskoczyć

Oto dowód na to, że w dobie dzisiejszej technologii wszystko jest możliwe.

Ta słodka kruszynka to najmniejszy piesek na świecie (Milly jest naprawdę urocza)

Malutki chihuahua z Puerto Rico już niedługo zostanie wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa.

His Black Dress
His Black Dress

Komentarze (72)

Ocena: 4.96 / 5
Brawo za odwagę. (Ocena: 5) 04.03.2013 17:29
Gratuluje odwagi. Jak ktoś uważa że to niemęskie tak chodzić to ja mu odpowiadam: Niemęskie jest być szarym, pospolitym i zwykłym. Z natury facet jest powokatorem, agresorem... dziś takie postawy są usankcjonowane prawnie, więc męskość obiawia się inaczej. Dla mnie niemęski będzie facet, który jak miliony innych zaklada identyczny garnitur i siedzi jak mumia przed biurkiem bojąc się wychylić głowę poza szary standard życia.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.09.2012 07:13
I jeszcze 2 pakynta ktore teraz mi przyszly do glowy,Jak wiadomo polskich ebookow z Amazon.com jest malutko, a jak to sie ma z innymi jezykami? chodzi mi w szczegolnosci o jezyk wloski?Tak sie przygladam teraz temu Kindle z 3g, i zastanawiam sie czy rozni on sie czyms od swojego poprzednika Kindle 3 z 3g?!Zrobilam symulacje zamowienia na amazon do Kindle classic i wychodzi mi z przesylka i clem 116 euro ( mieszkam w IT) a Kindle 3g 188 euro, w sumie roznica ok 70 euro
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.09.2012 07:01
Wow! Talk about a posintg knocking my socks off!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.09.2012 05:33
What I find so interesting is you could never find this aywnhere else.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.09.2012 05:24
pisze:Cześć, to jest komentarz.Aby sswokaać komentarz, po prostu zaloguj się i wyświetl komentarze do wpisu, gdzie znajduje się możliwość ich edycji lub usunięcia.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo