The Daily Mail zmyślił newsa o polskiej dentystce-sadystce. Teraz o nieistniejącej Wrocławiance pisze cały świat!

Pracownicy brytyjskiej gazety to dziennikarze, czy raczej… bajkopisarze?
The Daily Mail zmyślił newsa o polskiej dentystce-sadystce. Teraz o nieistniejącej Wrocławiance pisze cały świat!
05.05.2012

Według The Daily Mail, czyli jednego z najpopularniejszych brytyjskich dzienników, kilka dni temu w jednym z polskich gabinetów dentystycznych doszło do przerażającego zdarzenia. Otóż wrocławianin Marek rzekomo poprosił swoją byłą dziewczynę – dentystkę – o usunięcie bolącego zęba. Ta, kierowana żądzą zemsty za niedawne zerwanie, poddała eks-chłopaka silnej narkozie i… usunęła mu wszystkie zęby. Następnie owinęła twarz mężczyzny bandażem i odesłała go do domu. Ten zorientował się o braku uzębienia dopiero w swoim mieszkaniu i natychmiast zawiadomił o całym zajściu policję.

- Kiedy zobaczyłam Marka w drzwiach gabinetu, nie potrafiłam oddzielić życia zawodowego od uczuć. Chciałam go ukarać za to, że odszedł do innej kobiety – miała żalić się w wywiadach Anna. Miała, bo… wrocławska policja nigdy o tej sprawie nie słyszała, a dentystka-sadystka o danych wymienionych przez The Daily Mail nie pracuje w żadnym z tamtejszych gabinetów!

Wszystko wskazuje zatem na to, że brytyjscy redaktorzy wyssali całą historię z palca. Co ciekawe, zmyślonego newsa podchwyciły również inne zagraniczne gazety, takie jak New York Daily News, Huffington Post, Los Angeles Times, Yahoo News, Fox News, a nawet hiszpański El Mundo.

Co o tym wszystkim myślicie? Taka praca to dziennikarstwo, czy raczej… bajkopisarstwo?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Oto bracia z syndromem Benjamina Buttona. Mają po 40 lat, a zachowują się jak dzieci!

Uwielbiają całymi dniami bawić się zabawkami. Płaczą, gdy coś nie idzie po ich myśli.

Nelly Shaheen: Jej ciało pokrywa rybia łuska arlekinowa! (BARDZO JEJ WSPÓŁCZUJEMY)

26-latka cierpi na rzadką chorobę genetyczną.

 

Polecane wideo

Komentarze (38)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2013 17:36
rzeczywiście daily mail ma coś do polskich dentystów - nie tak dawno obserwowałem program w którym ewidentnie gnoili polskiego implanotologa. Widać było , ze ci rzekomo "pokrzywdzeni" pacjenci coś wcześniej dostali do łapy - bo było tak tendencyjnie, ze pięciolatek by się domyślil. Pewnie brytole boją się konkurencji - cóż tonący brzytwy się chwyta.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2012 18:34
daily mail to nasz Fakt wiec wszystkie artykuly prosze z przymrozeniem oka.. to oni rowniez pisali ze angielska reprezentacja bedzie miala trudne zycie podczas pobytu w krakowie przez prostytutki czajace sie na kazdym kroku, kleszcze, ktore sa wszedzie i robactwo.....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.05.2012 00:28
ja niemoge czemu akurat polka >? zgadzam sie: anonimem: z mszczą się na Polakach w ich kraju bo są ładniejsi, szczuplejsi i mądrzejsi :C no the daily mail to takie szmaciarstwo ! jeszcze rozsyłają złe newsy o polsce ! powinni pozwac the daily mail o zły wizerunek kraju czy cos takiego ! ;o
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2012 13:10
aha fajnie tylko że polka musiała być tą dentystką LOL
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2012 23:28
mszczą się na Polakach w ich kraju bo są ładniejsi, szczuplejsi i mądrzejsi :C
odpowiedz

Polecane dla Ciebie