Najbardziej KICZOWATE polskie produkcje telewizyjne ostatnich 10-ciu lat (WSTYD!)

Poziomu tych programów nie da się opisać, to po prostu trzeba zobaczyć!
Najbardziej KICZOWATE polskie produkcje telewizyjne ostatnich 10-ciu lat (WSTYD!)
30.05.2012

Polskie stacje telewizyjne coraz bardziej odcinają się od kultury, polityki i wszystkich bardziej ambitnych przedsięwzięć. Idąc po najniższej linii oporu, tworzą naprawdę żenujące produkcje.

Kiczowatych programów powstało w ostatnich latach całe mnóstwo. Serwis Dziennik.pl pokusił się nawet o stworzenie specjalnego rankingu najgorszych telewizyjnych produkcji.

Zobaczcie, które produkcie zajęły wątpliwy tytuł najbardziej kiczowatych projektów i dajcie znać, co jeszcze dorzucilibyście do tego zestawienia?

Woli i Tysio na pokładzie

Woli i Tysio na pokładzie

W każdym z odcinków następuje konfrontacja dwóch znanych „celebrytów”: fotografa - Marcina Tyszki i projektanta mody Dawida Wolińskiego z zawodami i miejscami niekoniecznie pasującymi do ich wizerunku.

Gwiazdy obcujące na co dzień ze światem mody, przyzwyczajone do najwyższych standardów życia i pracy, które nie mają nic wspólnego z życiem i pracą przeciętnego Polaka, przenoszą się na dwa dni do zupełnie innej rzeczywistości.

Efekt: Żenujące sytuacje, sztuczne dialogi i zero humoru.

Pamiętniki z wakacji

Pamiętniki z wakacji

Skandale, zdrady, romanse i nieoczekiwane zwroty akcji, które trzymają w napięciu aż do ostatniej minuty! - takimi słowami Polsat reklamuje swoją najnowszą telenowelę paradokumentalną.

W ostatnich tygodniach program stał się swoistym hitem internetu. A wszystko za sprawą mięsnego jeża, czyli popisowej potrawy Beatki - jednej z bohaterek serialu. Poziomu tej produkcji nie da się opisać, to po prostu trzeba zobaczyć samemu – komentuje Dziennik.pl.

Gwiazdy tańczą na lodzie

Gwiazdy tańczą na lodzie

Program rozrywkowy nadawany przez stację TVP 2 od 28 września 2007 roku do 12 grudnia 2008. Znane osobistości sportu, telewizji, muzyki itd. wykonywały układy taneczne wspólnie z profesjonalnymi znanymi łyżwiarzami figurowymi.

Dziennik.pl podsumował program jednym zdaniem: Rozrywka na najniższym z możliwych poziomów.

Ukryta prawda

Ukryta prawda

Polsatowskie „Pamiętniki z wakacji” czy „Trudne sprawy” przyciągnęły przed ekrany miliony widzów. W obliczu tak ogromnego sukcesu konkurencji, TVN nie czekał długo.

Stacja stworzyła niedawno własny program prezentujący zdrady, ciężkie choroby i problemy finansowe zwykłych ludzi. Wszystko okraszone oczywiście amatorskim aktorstwem – podsumowują autorzy rankingu.

Familiada

Familiada

Okazuje się, że Polacy nie są narodem zbyt wybrednym. Od wielu lat, nawet w święta, łatwo można zadowolić nas starymi, sprawdzonymi filmami czy programami. Przykładem tego zjawiska jest oczywiście Familiadateleturniej cieszący się niesłabnącą od 8 lat popularnością, zwłaszcza wśród starszego grona odbiorców.

Może to zasługa obecnych w każdym odcinku dowcipów prowadzącego?

Jak oni śpiewają

Jak oni śpiewają

W roli prowadzących - wiecznie młody Krzysztof Ibisz i zawsze uśmiechnięta Kasia Cichopek. Wydaje się, że ten energiczny duet to prawdziwy przepis na sukces. Jeżeli dodamy do tego dramatyczne pojedynki śpiewających celebrytów i tkliwe komentarze jurorów mamy murowany kasowy hit!

Co z tego jednak, skoro wszystko jest tu bardzo przewidywalne i zrobione po prostu „pod publikę”. Do tego ten ciągły płacz Edyty Górniak... Miało być wzruszająco, a wyszło, jak zwykle...

Zobacz także:

Śmieszne zdjęcia: Te fotografie ktoś zrobił w IDEALNYM momencie! (Brawa za refleks!)

Udało się uchwycić idealną chwilę!

Postaci ze znanych obrazów kontra KOTY ♥ <== Uderzające podobieństwo!

Mistrzowskie ujęcia futrzaków w dziwnych pozach!

Komentarze (108)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.07.2012 18:58
a papilot to już szczególnie wspina się na wyżyna ambicji...:/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2012 23:09
a gdzie gwiezdny cyrk?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.06.2012 01:34
A gdzie się podziało "Dlaczego Ja?". Powiem Wam, że mimo kiczowatości "Ukrytej Prawdy" i "Pamiętników z Wakacji", oglądam je, kiedy się nudzę. Właściwie zawsze wychodzi tak, że o 17:00 się nudzę, więc... :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2012 10:17
familiada jest spoko ;D nic do tego nie mam, ale z resztą się zgodzę.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.06.2012 22:54
w tych programach jest tylko żałosna gra pseudo "aktorów", którzy mówią sztucznie i po prostu nie da się tego oglądać, bo normalnego człowieka krew zalewa!! "mięsny jeż" i inne badziewne teksty robią papkę z mózgów telewidzów... WTF?! ja bym wymieniła więcej takich programów a nie tylko kilka... przez 10 lat dużo kiczu było w tv, choćby 'Bar', 'Ewa gotuje', 'moment prawdy' czy też badziewne 'na zawsze razem' z teściowymi w rolach głównych ;O
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo